Gracze Juve

fj10 | 23 lipca 2021

Calciomercato: Juventus może coś sugerować

Od otwarcia okienka transferowego minęły już ponad trzy tygodnie, a kibice Starej Damy wciąż widzą więcej pytań, aniżeli odpowiedzi. Oficjalny sklep klubu dał pewne wskazówki.

Ostatniego dnia czerwca wygasł wciąż nieodnowiony kontrakt Giorgio Chielliniego, a także wrócili wypożyczeni do innych ekip gracze.

Istnieje już możliwość zamówienia na Juventus Store oficjalnych koszulek na następny sezon. Wśród takowych znajduje się trykot Giorgio Chielliniego. Tak więc, dodając do tego wypowiedzi żurnalistów i środowiska Włocha, możemy być pewni oglądania go w Juve w rozgrywkach 21/22.

Wyposażyć możemy się również w koszulki z nazwiskami takich person, jak Mattia De Sciglio, Daniele Rugani i Marko Pjaca, a więc zawodników wracających. Przyszłość każdego z tej trójki jest wciąż nieznana. Łączeni są z odejściem z Turynu, lecz być może fakt umieszczenia koszulek z ich nazwiskami w oficjalnym sklepie sugeruje nam możliwy scenariusz.

Jeśli ktoś chce dokonać zakupu stroju Mattii Perina, musi niestety zrezygnować ze swoich planów. W asortymencie Juventus Store ten przedmiot się nie znajduje. Nie oznacza to oczywiście, że 28-latek jest skazany na transfer. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że Perin jest bramkarzem i trykot z jego nazwiskiem powinien pojawić się na stronie w ciągu najbliższych dni.

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Orient
1 rok temu

Swoją postawą na Euro Giorgio udowodnił, że wciąż może być znakomity i wciągać nosem 90% środkowych obrońców na tym łez padole. Zasługuje na kolejny rok w barwach Juve i oby mu zdrowie dopisywało.

Last edited 1 rok temu by Orient
Przejdź do paska narzędzi