Prasa

Hu Kers | 17 lipca 2018

Calderon: Ronaldo w Juve to nic nadzwyczajnego

Były prezes Realu Madryt, Ramon Calderon nie widzi nic nadzwyczajnego w potencjalnym wyborze przez Cristiano Ronaldo, Juventusu jako kolejnego klubu.

Były głównodowodzący Królewskich, w ostatnio udzielonym wywiadzie, wyraził nadzieję na pozostanie Portugalczyka w stolicy Hiszpanii, jednak odniósł się do możliwości przenosin 33-latka do Turynu.

Pod względem historii, tradycji oraz zwierzchnictwa Juventus od dawna zasługuje na miano jednego z największych klubów świata. Dlatego nie będzie dla mnie niczym dziwnym, jeśli Cristiano do nich dołączy. Jeśli tak się stanie, Bianconeri nie będą tego żałować.

Transfer ten z pewnością pomógłby utrzymać Starej Damie przewagę nad resztą ligowej stawki, a także dodać coś nadzwyczajnego w rozgrywkach Champions League. Wiele klubów chciałoby mieć Ronaldo w swoich szeregach, wiedząc, jakie daje to możliwości.

Prócz talentu, techniki oraz sprawności, dodaje on także wiele motywacji i chęcią osiągania niemożliwego. W całej mojej karierze spotkałem jedynie paru zawodników utrzymujących taką ambicję i obsesje na punkcie wygrywania każdego dnia.

Wszystkie cechy Ronaldo z pewnością pozwolą mu utrzymać ten sam najwyższy poziom przez kolejne 4-5 sezonów.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi