Gracze Juve

einhard | 21 listopada 2019

Can: Moja sytuacja musi się zmienić

Emre Can kilkukrotnie podkreślał już, że nie podoba mu się brak gry, który odczuwa obecnie w Juve. Po pierwszej dość jednoznacznej wypowiedzi i reprymendzie ze strony klubu, zawodnik wyraża się łagodniej, ale mimo wszystko zawsze w wywiady wplata swoje niezadowolenie z sytuacji, w jakiej się znajduje podczas pobytu w Turynie.

Nadal jestem zawodnikiem Juventusu – powiedział 25-latek po meczu reprezentacji Niemiec z Irlandią Północną, cytowany przez Corriere dello Sport.

Oczywiście nie jestem zadowolony z mojej sytuacji, ale trzymam nogę na gazie i daję z siebie sto procent na każdej sesji treningowej.

Próbuję zmienić swoją sytuację, ale żaden gracz nie może być zadowolony, kiedy nie gra. Tak wygląda teraz moja sytuacja w Turynie i muszę pomyśleć o tym, co będzie najlepszym wyjściem dla mnie podczas zimowego okienka transferowego.

Z pewnością widzę siebie pozostającego w Turynie, ale moja sytuacja musi się zmienić.

W międzyczasie turyński Tuttosport podaje, że Juventus będzie próbował zaoferować Manchesterowi United karty zawodnicze Mario Mandżukicia, Emre Cana oraz gotówkę w zamian za Paula Pogbę.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
4 lat temu

I słusznie. Anglicy chcą jednak 180 milionów euro. Licząc, że Can wart jest może 35-40, a Mandzukić ok. 10-15 to musielibyśmy dopłacić ok 130 milionów. Nadal całkiem sporo i może udałoby się zejść do tych 115 co nie byłoby takie złe.

Rouge
4 lat temu

180 mln? Niech się kiszą z tym Pogbą, jeśli tyle chcą…

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi