Prasa

einhard | 10 maja 2021

Capello: Żenujący Juventus

Fabio Capello gani Juventus za bardzo słaby występ, ale jednocześnie twierdzi, że Milan nie zrobił w spotkaniu ze Starą Damą nic specjalnego.

Juventus był żenujący. W pierwszej połowie ich nie było. Nie mieli pomysłów, tak jak w Udine w zeszłym tygodniu – powiedział Capello w studio Sky Sport Italia.

Milan wykonał swoje zadanie, ale nie wykonał żadnej skomplikowanej pracy, nie zrobili nic specjalnego, brakowało im agresywności.

Oba zespoły wykonały zbyt wiele niedokładnych podań w pierwszej połowie. Widziałem ich tak wiele, że raz po raz zadawałem sobie pytanie, czy są wystarczająco dobrzy, aby grać w Super Lidze.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
2 lat temu

Hit sezonu to piła Bentancura prosto w trybuny. Facet stał zupełnie sam. Miał mnóstwo czasu i miejsca, nikt go nie naciskał i zwyczajnie wywalił w aut. Szkoda słów.

jacojaco/Kicek12345
2 lat temu
Reply to  OldLady

Mi się podobało podanie Bentacura w Zlatana, który miał jedynie stopera przed sobą. Fart tylko chciał, że Szwed się nie jorgnął. Był jeszcze przerzut na skrzydło po ziemi, po drodze zahaczając bodaj Salemakersa.

OldLady
2 lat temu

No, to też było mocne. Ogólnie z Bentancura robi się pośmiewisko jak z Fede.B.

luque10
2 lat temu
Reply to  OldLady

Swoją drogą piękna kompilacja z tego sezonu może wyjść 😃 Bernardeschi & Bentancur to duet naprawdę pod tym względem wyjątkowy 😎

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi