Gracze Juve

einhard | 15 lipca 2020

Carnevali: Nie sprzedamy naszych najlepszych piłkarzy

Giovanni Carnevali oświadczył, że najlepsi zawodnicy z jego klubu nie są na sprzedaż. Jeremie Boga i Manuel Locatelli są silnie łączeni z opuszczeniem Sassuolo, ale Carnevali potwierdził, że pozostaną oni w klubie.

Caputo, Boga, Berardi i Locatelli nie zostaną sprzedani – powiedział prezes Sassuolo w wywiadzie dla Tuttosport.

Otrzymaliśmy za nich wiele ofert, ale odrzuciliśmy wszystkie. Nie zrezygnujemy z naszych najlepszych graczy, ponieważ mamy ambitny projekt, który opiera się na De Zerbim, a Berardi jest liderem tego zespołu.

Nie stawiamy sobie żadnych ograniczeń, a naszym modelem wzorcowym jest Atalanta. Squinzi zawsze pytał mnie: „kiedy kupimy Messiego?”

Powiedziałem mu: „nie martw się, prędzej czy później spotkamy się z nim”.

Następnie dyrektora zapytano, którego z zawodników należący do Juventusu chciałby mieć w swoim klubie.

Chielliniego. Częściowo dzięki naszemu Demiralowi przyszłość obrony Juve jest w dobrych rękach. Mówiąc to chcę zaznaczyć, że Giorgio jest wielkim mistrzem i pomógłby wszystkim naszym młodym graczom w szybkim rozwoju. Byłbym skłonny zaoferować mu trzyletni kontrakt i moje stanowisko jako CEO, jeśli byłoby to konieczne! – żartował Carnevali.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
3 lat temu

Sassuolo co roku sprzedaje zawodników pierwszego składu i to hurtowo – nie inaczej będzie w tym okienku, bo zespoły Serie A po prostu potrzebują kasy..

NR.17
NR.17
3 lat temu
Reply to  pogon

Berardiego nie sprzedali!

pogon
3 lat temu
Reply to  NR.17

A wiesz dlaczego? Bo nie chce odchodzić. Kiedyś odmawiał i Juve i Interowi. Zasadniczo to zawodnik, który chyba zamierza spędzić całą karierę w jednym klubie.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi