Gracze Juve

einhard | 6 listopada 2020

Casiraghi: Morata mnie nie zaskoczył

Pierluigi Casiraghi uważa, że ​​Stara Dama będzie mieć problemy ze zdobyciem Scudetto i twierdzi, że Alvaro Morata go nie zaskakuje.

Lazio będzie gościć w niedzielę Starą Damę na Stadio Olimpico i Casiraghi uważa, że nie będzie w tym meczu wyraźnego faworyta.

Biancocelesti nie przeżywają najlepszego okresu – powiedział były napastnik Lazio i Juventusu w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

Zwycięstwo i dwa remisy w Lidze Mistrzów nie są złym wynikiem, ale w Serie A prezentują się trochę poniżej oczekiwań, nawet jeśli Covid-19 wywarł na to spory wpływ.

Z drugiej strony Juve dojrzewa. Na papierze będzie to otwarty mecz. To dwie z najlepszych drużyn, które podziwialiśmy we Włoszech w ostatnich sezonach. Czuję się przywiązany do obu klubów.

51-latek uważa jednak, że Juve będzie mieć problem z wywalczeniem Scudetto.

Będą mieć większe problemy niż zwykle. Ich przeciwnicy bardzo się poprawili. Jestem przekonany, że mogą zajść daleko w Lidze Mistrzów.

Stara Dama może polegać na Alvaro Moracie, który jest obecnie najlepszym strzelcem drużyny.

Dobrze się zadomowił. Radzi sobie lepiej niż wszyscy inni. Widać, że dobrze służy mu doświadczenie, które zdobył. Doceniam jego wszechstronność: strzela bramki, bardzo dobrze się porusza, pomaga kolegom z drużyny. Jest kompletnym napastnikiem.

Gorzej wiedzie się z kolei Paulo Dybali.

Dajmy mu czas na osiągnięcie szczytowej formy. Umiejętności Paulo są niepodważalne, niestety pewne problemy fizyczne go spowolniły. Na szczęście jest Morata.

Źródło: fotball-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi