Gracze Juve

einhard | 9 lutego 2022

Cassano: Arthur ma cechy Xaviego i Iniesty

Antonio Cassano uważa, że ​​nowy zawodnik Sampdorii, Stefano Sensi, jest lepszy od Jorginho, Verrattiego i Locatellego.

Sensi trafił w styczniu do drużyny Blucerchiatich w ramach wypożyczenia z Interu i strzelił gola w swoim debiucie przeciwko Sassuolo.

Dla mnie Sensi jest obecnie najlepszym pomocnikiem we Włoszech. Jest rewelacyjnym piłkarzem i zasługuje na grę w topowym klubie – powiedział Cassano w wywiadzie dla Il Secolo XIX.

Myślę, że jest nawet lepszy niż Locatelli, Verratti czy Jorginho. Gdybym był Mancinim, nie zastanawiałbym się dwa razy i postawiłbym na niego. Jedynym słabym punktem Sensiego były kontuzje.

Sensi przypomina mi Arthura – kontynuował Cassano.

Arthur jest obecnie jednym z najlepszych pomocników na świecie, ale może Juventus nie wie, jak wydobyć z niego to, co najlepsze.

Można powiedzieć, że Arthur ma w sobie coś podobnego do Xaviego i Iniesty. Sensiemu pisany jest wielki klub, taki jak Barcelona.

Źródło: twitter.com

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
88frytek
11 miesięcy temu

Chłop się akurat zna…. Ciekawe dlaczego go tutaj tak często cytują?

Bianconero62
11 miesięcy temu

Zaraz się okaże, że Sensi to bardzo dobry koleżka Cassano.

Michał
11 miesięcy temu

Jak ktoś jest upośledzony to w papierach oficjalnie powinno być że cierpi na chorobę imienia Antonio Cassano. Włoski Marcin Najman

SonOvTheMoon
11 miesięcy temu

zasługuje na topowy klub, dlatego to jego Inter odesłał go do Sampdorii, a nie Barellę…

pogon
11 miesięcy temu

Cassano po JEDNYM meczu Sensiego (pierwsze 90 minut w tym sezonie) ocenia, że jest to pomocnik lepszy od tych co na wysokim poziomie zagrali kilka sezonów. Bycie na siłę oryginalnym – to wizytówka Cassano.

clyde_1987_
11 miesięcy temu

Akurat do Manciniego nie można się przyczepić w kwestii powoływania i dawania szans Sensiemu, bo ten przez większą część kadencji selekcjonera włoskiej kadry był obecny w drużynie i stosunkowo często grał, niemniej jednak jego kruche zdrowie uniemożliwiło mu wejście na najwyższy poziom. Pamiętajmy, że obecny gracz Sampdorii znalazł się w kadrze na Euro, ale ostatecznie z niej wypadł ze względu na kolejny uraz. Kto wie, może gdyby nie tak częste kontuzje, to Sensi faktycznie mógłby być lepszy niż czołowa grupa znakomitych przecież pomocników włoskich. Pozostaje mieć nadzieję, że jego zdrowie w końcu się ustabilizuje, dzięki czemu Stefano okaże się mocnym… Czytaj więcej »

luque10
11 miesięcy temu

Ja się po części zgodzę z Cassano ( chyba zapiszę to w kalendarzu 🤣).
Sensi to jest jeden z najlepszych włoskich pomocników, tylko nie wiem czy lepszy od wymienionych.
Napewno zdrowy i w formie mógłby posadzić każdego z nich. Zaryzykuję, że gdyby nie kontuzje, grałby w pierwszej 11 Interu.
Arthur? Napewno ma umiejętności, jednak zbyt wiele rzeczy jeszcze nie styka, by był kimś ważnym. Ciekawe, czy mecz z Hellasem to „wypadek przy pracy”, czy zwiastun Arthura z Barcy?

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi