Gracze Juve

einhard | 31 marca 2021

Causio: Juve powinno pozyskać Aguero

Franco Causio uważa, że Juventus powinien podpisać kontrakt z Sergio Aguero.

Argentyńczyk opuści Manchester City latem, a zarówno Juventus, jak i Inter rozważają zatrudnienie napastnika jako wolnego agenta.

Byłby idealny dla Juventusu. Udowodnił, że może być przydatny dla wielu klubów, pod warunkiem, że jest w 100% sprawny – powiedział były napastnik Juventusu w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

Teraz mamy inne czasy. Piłkarze już nie są uważani starych, gdy mają 32 lata. Gdybym był w Juventusie, zaoferowałbym mu dwuletnią umowę, ponieważ jestem przekonany, że nadal może wiele dać zespołowi, w którym będzie grał.

Może być jak Tevez, ale musi mieć motywację i chcieć wygrywać, dokładnie tak jak Tevez.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
1 rok temu

Aguero nie jest stary, ale miał sporo kontuzji i przerw w grze. Jeśli jest w stanie wrócić do dyspozycji sprzed roku-dwóch to byłby świetnym snajperem u nas, ale nie wiem czy tak będzie. Duże ryzyko, a kontrakt na 10 baniek.

dimebag11
1 rok temu
Reply to  pogon

Młody też nie jest (w tym roku skończy 33 lata), a niestety kontuzje go nie omijają (w przeciwieństwie np. do Ronaldo), więc nawet nie ma sensu ryzykować (zwłaszcza, że będzie chciał wysokiej pensji z racji tego, że przyszedłby za darmo i to prawdopodobnie jego ostatni kontrakt w profesjonalnym futbolu). Musimy znaleźć kogoś innego z lepszym zdrowiem oraz młodszego, bo nie po to bawimy się w rewolucję kadrową i obniżenie średniego wieku naszej kadry, by za chwilę znów sprowadzać zawodnika grubo po trzydziestce.

Przejdź do paska narzędzi