Inne

einhard | 6 czerwca 2021

Ceferin: Dla mnie Agnelli jest już martwy

Aleksander Ceferin przyznał, że kontrowersje związane z Super Ligą są dla niego sprawą osobistą ze względu na Andreę Agnellego.

W tym przypadku mogę podzielić tych wszystkich antybohaterów na trzy kategorie. Na pierwszym miejscu umieszczam Andreę Agnellego. To było osobiste – powiedział Prezydent UEFA w wywiadzie dla So Foot.

Jeśli o mnie chodzi, ten człowiek dla mnie już jest martwy. Myślałem, że jesteśmy przyjaciółmi, ale kłamał mi w prosto w twarz aż do ostatniej minuty ostatniego dnia, zapewniając mnie, że nie ma się o co martwić. Dzień wcześniej podpisał jednak dokumenty, przez które powstała Super Liga.

W drugiej kategorii umieściłem liderów, których uważałem za bardzo mi bliskich i jest mi przykro, że nie powiedzieli mi z wyprzedzeniem, co było planowane.

W trzeciej i ostatniej kategorii umieszczam tych, z którymi nie miałem uprzywilejowanych kontaktów. Nie obwiniam ich, ale oni też poniosą konsekwencje swoich czynów.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
luque10
1 rok temu

Ceferin to dzban jakich mało. Co kogo obchodzą osobiste zatargi obu panów? Mam nadzieję, że :
– kluby się dogadają i nie będzie żadnej Superligi, a zreformowana zostanie LM pod względem ekonomicznym
– Ceferin „odejdzie” w imię wyższych celów.

jacojaco/Kicek12345
1 rok temu
Reply to  luque10

A skończy się i tak, jak zwykle 😀

damek86
1 rok temu

Ten jegomość pomylił odwagę z odważnikiem.

pogon
1 rok temu

Butny cham. Tak pisałem od początku tej afery i dostawałem trochę minusów. To ciekawe jak nazwiecie człowieka, który mówi publicznie takie rzeczy?

Szymon82juve
1 rok temu

Za tego palanta i skorumpowane organizacje UEFA i FIFA powinny wreszcie się wziąść jakieś organy antykorupcyjne i dobrać im do dupy. Prześwietlić dokładnie ich działania i pozamykać najważniejszych działaczy w kryminale.

Ater
1 rok temu

Ceferin się chyba za dużo męskiego kina akcji naoglądał. W następnym wywiadzie powinien rzucić „Gdy zapisywałem listę trzech ludzi których mogę bezkarnie wykończyć, to trzy razy wpisałem na nią Agnelliego!”.
Przecież gość śmierdzi amatorką jak ryby na targowisku w letni dzień..

Przejdź do paska narzędzi