Inne

tItOveN | 19 sierpnia 2019

Che TYPER startuje!

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w typerze włoskiej Serie A. Do wygrania koszulka domowa Juventusu z sezonu 2019/2020!

Aby dołączyć do zabawy, należy stworzyć konto na naszej stronie oraz wprowadzić wyniki meczów w odpowiednie pola w zakładce TYPER -> TYPUJ (tak, jak poniżej):

 

Osoba, która uzyska największą liczbę punktów po 38. kolejkach, otrzyma nagrodę w postaci koszulki domowej Juventusu z bieżącego sezonu, ufundowaną przez naszego partnera PodStadionem.pl. 

Ze zwycięzcą skontaktujemy się poprzez wiadomość prywatną, tuż po ostatniej kolejce, w celu ustalenia sposobu odbioru nagrody.

Szczegółowe zasady gry znajdziecie w zakładce TYPER -> ZASADY. 

Wszystkim typującym życzymy powodzenia!

Ta koszulka może trafić właśnie do Ciebie! 😉 

Subscribe
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jacojaco/Kicek12345
4 lat temu

Fajnie, jakbyście jeszcze wyjaśnili, o co chodzi z tym Jokerem i kiedy oraz jak często można go używać

Rouge
4 lat temu

Powodzenia Panie i Panowie!

Pepe_Mar
Editor
4 lat temu

Jak dobrze pójdzie wam rozkręcanie strony, to może w przyszłym sezonie będą nagrody za podium 😀 Choćby breloczek pocieszenia 😀

 

PS. Kolejna świetna robota z tym typerem 🙂

Kucharesko
4 lat temu

Wytypowałem 1 kolejke , wziąłem rubrykę „moje typy” i nie ma przy drużynach moich typów wyników. ?? Ocb?

przemojuve123
4 lat temu

[quote quote=7976]Wytypowałem 1 kolejke , wziąłem rubrykę „moje typy” i nie ma przy drużynach moich typów wyników. ?? Ocb?[/quote]

a klinąłeś zapisz?

Kucharesko
4 lat temu

Tak

Hu Kers
Admin
4 lat temu

Oj miśki. Sam nagłówek wspomina, że„Poniżej znajdują się wszystkie typy użytkownika (…). Wyświetlono tylko te wyniki, których nie można już zmienić”. W MOJE TYPY wyskoczą wam typy, gdy ich nie będzie już można zmienić, czyli podczas trwania spotkania (właściwie, tuż przed nim). Następnie w tamtej rubryce będziecie mogli podejrzeć punkty za spotkania już po rozliczeniu. Swoje typowania możecie zmieniać, w każdej chwili w zakładce TYPUJ, pamiętając jedynie, by ewentualne zmiany zapisać. Tam wynik zostaje cały czas do podglądu dla każdego użytkownika :). Ale dobrze, pytajcie, jak coś jest niejasne, by nie było nieporozumień, a zabawa była przyjemna i zrozumiała dla… Czytaj więcej »

Kucharesko
4 lat temu

Tak na moje oko to po typowaniu jak się bierze zakładkę Moje Typy to przy drużynach powinny być te wyniki meczów co się typowało a nie że przed samym meczem wyskoczą jak kto typował. Coś takiego 😛

Hu Kers
Admin
4 lat temu

[quote quote=7984]Tak na moje oko to po typowaniu jak się bierze zakładkę Moje Typy to przy drużynach powinny być te wyniki meczów co się typowało a nie że przed samym meczem wyskoczą jak kto typował. Coś takiego 😛[/quote]

Jak napisałem, w typerku jeszcze będzie grzebane, więc uwagi są cenne. Najważniejsze żeby wszystkim typy zebrało 😏.

Pepe_Mar
Editor
4 lat temu

Dobrze by było zobaczyć kto jak typował (oczywiście w momencie kiedy już się nie da zmienić typu dla danego meczu). Chyba, że jest taka funkcja, tylko nie mieliśmy okazji jej zobaczyć przez to, że się sezon nie rozpoczął.

Kazik
4 lat temu

W jaki sposób można użyć JOKERA?

latek85
4 lat temu

Cześć,

Nie widzę tej szarej piłki przy meczach, która dotyczy JOKER-a.

Czy Wy ją widzicie ?

 

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi