Gracze Juve

tItOveN | 5 czerwca 2020

Chiellini: Dwukrotnie byłem bliski odejścia

Giorgio Chiellini ujawnił, że był bliski opuszczenia Juventusu na rzecz Realu Madryt i Manchesteru City w 2010 i 2011 roku. 

Chiellini stał się kluczową postacią dla Juve w ostatniej dekadzie, ale przyznaje, że mógł opuścić klub, zanim ten sięgnął po pierwsze po dłuższej przerwie scudetto w 2012 r.

Byłem bliski odejścia z Juventusu dwa razy – w 2010 i 2011 roku. Zdarzyło mi się o tym pomyśleć – napisał 35-latek w ujawnionym fragmencie swojej autobiografii „Io, Giorgio”.

Za pierwszym razem byłem blisko Realu Madryt, za drugim Manchesteru City. Szczególnie blisko byłem transferu do Hiszpanii.

Mój agent rozmawiał z przedstawicielem Królewskich, ale w tym czasie do Madrytu przybył Mourinho i zażądał transferu swojego rodaka, Ricardo Carvalho.

Juventus był szczęśliwy, że mnie zatrzymał. To byl czas gdy do klubu przybywał Marotta. W drugim przypadku spotkałem się z dyrektorem City w Mediolanie, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SonOvTheMoon
4 lat temu

Para Ramos – Chiellini…miazga

anavrin_
4 lat temu

No proszę, nawet Chiellini miał chwile, kiedy mógł odejść z Juventusu. Trudno sobie wyobrazić jego odejście, aczkolwiek trzeba pamiętać, że wydarzenia te rozgrywały się około dekady temu. To był inny Juventus i inny Chiellini. To teraz Giorgio ma status legendy, wtedy był na dorobku.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi