Gracze Juve

einhard | 25 kwietnia 2020

Chiellini dyrektorem w Juve?

Giorgio Chiellini podobno zgodził się grać w Juventusie do końca sezonu 2020/21, po którym zostanie mianowany dyrektorem klubu.

Kontrakt Chielliniego wygasa w czerwcu, ale Tuttosport twierdzi, że obrońca zawarł umowę o przedłużeniu umowy o kolejny rok i jedynie pandemia związana z koronawirusem uniemożliwia oficjalne ogłoszenie tego faktu.

Gazeta twierdzi dodatkowo, że po kolejnym sezonie 36-latek zawiesi buty na kołku i zostanie jednym z dyrektorów klubu. W tym miejscu warto wspomnieć, że Chiellini w 2017 roku uzyskał tytuł magistra zarządzania, broniąc pracę „Model biznesowy klubu piłkarskiego Juventus F.C. w kontekście międzynarodowym”.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
3 lat temu

Z takim dostępem do danych i źródeł, jak miał Chiellini, to nawet ja bym taką magisterkę pyknął:D A tak na serio, to ten news mnie trochę zasmucił, bo ja bym chciał, by Chiellini był z nami do sezonu 21/22 jako piłkarz, choćby w takiej roli jak Barzagli w swoim ostatnim sezonie. Po przejściu na emeryturę Giorgio definitywnie zamknie się pewien etap historii, bo zakładam, że jednak Buffon pierwszy opuści wartę. A dodatkowo, dla mnie Buffon rokiem w PSG nieco zniweczył postrzeganie go jako tego, który nie tylko jest legendą, ale także nieprzerwanie rządził szatnią. Pamiętam, jakie były okoliczności tych wydarzeń,… Czytaj więcej »

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi