Gracze Juve

einhard | 24 maja 2019

Chiellini: Juventus sobie poradzi

Giorgio Chiellini rozmawiał z Tuttosport o kończącym się sezonie i o przyszłości Juventusu.
 
Myślę, że Allegri odszedł w odpowiednim momencie. Trudno będzie pobić jego osiągnięcia. Myślę, że Max może tu kiedyś wrócić, ale chyba cały klub potrzebuje obecnie nowej motywacji.
 
PRZYSZŁOŚĆ
Kto go zastąpi? Wiem tyle samo co wy. Juve da sobie radę, dokona najlepszego wyboru i zakontraktuje wielkiego trenera. Otrzymuję dziś całą masę wiadomości. Ludzie mówią mi, że wiedzą coś „na pewno”, ale chwilę później proszą mnie o potwierdzenie ich domysłów. Niesamowite.
 
RONALDO
Jego przybycie pozwala zrozumieć, jak bardzo dojrzeliśmy jako klub. Jestem pewien, że poprawimy się jeszcze bardziej. Ramsey przechodzi tutaj rehabilitację, rozmawiałem z nim i cieszę się, że dołączył do Juventusu.
 
POGBA
Nie zamierzam nic mówić, ale zaskoczył mnie jego widok na imprezie Barzaglego. Dzięki temu rozumiesz, jak dobrze czują się tutaj zawodnicy. Vidal to kolejna osoba, która nadal jest w bardzo dobrych stosunkach z każdym z nas.
 
DE LIGT
Jest młody, ale ma już mentalność dojrzałego piłkarza. Będzie musiał „kraść” najlepsze cechy od swoich przyszłych kolegów z zespołu, gdziekolwiek pójdzie.
 
CONTE
Byłoby mi przykro widzieć go w Interze, ale takie jest życie. Nie krytykuję go. Wszyscy wiedzą, że mam szczególny związek z Conte. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, ale jeśli dołączy do Interu, to mam nadzieję, że nic nie wygra. Wspierałem go, kiedy był w Chelsea, ale to jasne, że nie będę tego robił, jeśli trafi do Interu.
 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi