Gracze Juve

tItOveN | 31 maja 2020

Chiellini: Kean nie jest jak Balotelli

Giorgio Chiellini twierdzi, że Moise Kean nie jest podobny do Mario Balotellego, pomimo kilku problemów wychowawczych 20-latka. 

20-letni napastnik miał problemy z odnalezieniem się w Evertonie po swoim transferze z Juventusu latem 2019 roku, a Ostatnio był wiązany z powrotem do Serie A, gdyż zainteresowanie jest usługami zgłaszała Roma oraz AC Milan.

W swojej autobiografii, Giorgio Chiellini przekonuje jednak, że klienta Mino Raioli nie można porównywać do Mario Balotellego, którego obrońca ostro skrytykował w innych fragmentach książki.

Jedynym wkładem Balotellego są jego strzały, to wszystko. Są tacy, którzy porównują go do Moise’a Kean’a, który może wydawać się zbuntowany i niemożliwy do zniesienia, ale nie przypomina on w żaden sposób Mario – napisał kapitan Juventusu.

Oczywiście był karany grzywnami wiele, wiele razy w młodzieżowej akademii Juventusu, ale kiedy grał w drużynie seniorów, zawsze wykazywał się szacunkiem względem grupy.

Tak, czasami „nie słyszał” budzika i był spóźniony, ale takie zachowanie można z łatwością zmienić. 

Pomocnik Romy Nicolò Zaniolo oraz Moise Kean zostali wykluczeni z reprezentacji Włoch do lat 21 podczas Mistrzostw Europy, ponieważ wielokrotnie stawiali się późno na zbiórki.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
cooler
4 lat temu

Nie czytam newsów, w których są podawane fragmenty książki, żeby jej sobie po prostu nie zepsuć 🙂

OldLady
4 lat temu

Nie znam żadnego z nich, ale Kean nie jest podobny do Balo w jednym: nie grał na podobnym poziomie co Balo nawet chwili.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi