Meczowe

maciejovsky | 22 października 2018

Chiellini: Kochamy i szanujemy Pogbę

Giorgio Chiellini przyznał, że Juventus kocha i podziwia Paula Pogbę, ale nie chce podsycać plotek transferowych.

Francuz jutro po raz pierwszy spotka się ze swoim byłym klubem po odejściu do Manchesteru United.

Przykro mi, że każda wypowiedź o tym chłopaku jest traktowana przez pryzmat rynku transferowego. Mamy dużo miłości i szacunku dla chłopca, którego widzieliśmy jak dorasta, rozwija się, a następnie odchodzi. Myślę, że uczucie jest odwzajemnione. To jest piękne i normalne.

Dla obu drużyn to fajny mecz. Nie sądzę jednak, że ten mecz przesądzi o braku awansu którejś z drużyn do dalszej fazy. To będzie spotkanie na legendarnym stadionie pomiędzy dwoma zespołami, które chcą udowodnić, że zasługują na prowadzenie w grupie. Wiemy, że nie będzie łatwo i że mamy do czynienia z drużyną posiadającą wielu mistrzów i wspaniałego trenera.

Oglądałem pierwszą połowę meczu z Chelsea i dla fanów piłki nożnej to była prawdziwa przyjemność obserwować dwie różne filozofie futbolowe i emocje do samego końca. Dla kogoś, kto kocha ten sport, jutrzejszy mecz będzie spektakularny, dla nas to również wielkie emocje na boisku.

Mamy szeroki skład z dużą liczbą graczy na tym samym poziomie, więc zobaczymy kogo trener wybierze, ale każdy jest gotowy i cała drużyna chce zagrać świetne spotkanie.

Spotkanie z Genoą? Nie byliśmy zdekoncentrowani, ale nie ma sensu zaprzeczać, że powinniśmy wygrać. W końcu jednak uczymy się na własnych błędach i wciąż się poprawiamy. Zawsze znajdujemy też pozytywy nawet w meczach, które nie do końca nam wyszły. Jutro Liga Mistrzów na niesamowitym stadionie i jak powiedziałem wcześniej – pojedynek z drużyną mistrzów.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi