Gracze Juve

einhard | 25 sierpnia 2019

Chiellini: Sarri zmienia DNA Juventusu

Giorgio Chiellini przyznaje, że Maurizio Sarri wymaga od Juventusu zmiany części DNA.

Jesteśmy zadowoleni z wyniku i sposobu, w jaki podeszliśmy do meczu, nawet jeśli stanie się to łatwiejsze, gdy poprawi się nasza kondycja fizyczna. – powiedział Chiellini w wywiadzie dla Sky Sport Italia.

Sarri pozostał w Turynie, aby kontynuować leczenie zapalenia płuc i zdalnie śledzi sesje treningowe swoich podopiecznych.

Uważam, że tęsknimy za nim bardziej w ciągu tygodnia niż podczas tych 90 minut spotkania. Myślę, że trener może być dumny, ponieważ zespół pokazał, że jest zjednoczony. Trenujemy, wkładając w zajęcia wszystkie nasze siły. Z czasem będziemy radzić sobie lepiej, ale ważne jest to, że wygrywamy, nawet gdy nie jesteśmy jeszcze w szczytowej formie.

Na stadionie Tardini nie było widać zbyt wielu przebłysków słynnego stylu Sarriego.

Ta drużyna ma wielkich mistrzów. Zaszło wiele zmian i chcieliśmy podnieść poprzeczkę, próbując zmienić niektóre elementy naszego DNA, ale utrzymując jednocześnie pewne fundamenty, które muszą leżeć u podstaw każdej filozofii futbolu. Pracujemy z entuzjazmem i chęcią dostosowania się do wymogów trenera, które mają przynieść konkretne wyniki.

Media były zaskoczone faktem, że w wyjściowym składzie pojawił się Higuain, a nie Dybala, który nawet nie wszedł z ławki.

Paulo zawsze poświęca się na treningach. Oczywiście nikt nie jest szczęśliwy, gdy nie gra, ale nasza ławka jest pełna mistrzów i wielkich nazwisk. Grupa zawsze musi być zjednoczona i iść w tym samym kierunku. Musimy dawać z siebie wszystko, nawet jeśli nie gramy, a Paulo dobrze o tym wie.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi