Gracze Juve

einhard | 1 września 2019

Chiellini: To będzie kolejne zwycięskie wyzwanie!

Kapitan Juventusu, Giorgio Chiellini z pozytywnym nastawieniem podszedł do swojej kontuzji kolana.

Obrońca uszkodził więzadło krzyżowe przednie podczas piątkowego treningu i wkrótce przejdzie operację, która prawdopodobnie wyłączy go z gry na około sześć miesięcy.

Piłkarz pojawił się wczoraj na trybunach w meczu przeciwko Napoli i jak zaobserwowano, 35-latek musi korzystać z pomocy kul. Pomimo tego doświadczony obrońca opublikował wiadomość na Instagramie, skierowaną do fanów, w której optymistycznie patrzy na swoją rekonwalescencję.

Dziękuję zespołowi, który podarował mi w prezencie to zwycięstwo. Dziękuję wszystkim moim fanom i bliskim, którzy dali mi poczucie komfortu i dziękuję wielu moim przeciwnikom, którzy mile mnie zaskoczyli swoimi wiadomościami z wyrazami szacunku i sympatii.

Dziękuję także przeznaczeniu za postawienie przede mną tego cudownego wyzwania, które przeżywam z entuzjazmem. To pewne, że niebawem pozostanie jedynie wspomnieniem, które zapamiętam jako kolejne zwycięskie wyzwanie!

Chiellini otrzymał również wiele słów uznania od kibiców Napoli, ponieważ po końcowym gwizdku jako pierwszy wyraził współczucie i pocieszył Kalidou Koulibaly’ego.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kucek
4 lat temu

To jest wojownik. Szacunek.

anavrin_
4 lat temu

„Dziękuję także przeznaczeniu za postawienie przede mną tego cudownego wyzwania, które przeżywam z entuzjazmem.” Nie no, tego na trzeźwo nie mógł powiedzieć:D

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi