Gracze Juve

tItOveN | 30 maja 2021

Chiellini zostanie na kolejny rok?

Giorgio Chiellini podobno przedłuży swój pobyt w Juventusie. 

Jak wynika z krótkiej notki dobrze zorientowanego w sprawach klubowych dziennikarza, Giovanniego Albanese, kapitan Juventusu osiągnął porozumienie z Juve i przedłuży swój kontrakt zawodniczy o rok – do czerwca 2022 r.

Tuż po sprowadzeniu Maxa Allegriego media spekulowały, iż trener przekona obrońcę do pozostania w zespole i prawdopodobnie tak się stało.

Źródło: twitter

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
aalessio1dp10
1 rok temu

I bardzo dobrze😁😁😁 Nie będzie Buffona, zostaje już tylko Giorgio i Leo, co wiedzą co to prawdziwe DNA Juve

anavrin_
1 rok temu
Reply to  aalessio1dp10

Zwłaszcza Bonucci:D Jasne, to wciąż lider, ale już nie tego formatu co sprzed odejścia do Milanu. O DNA Juventusu nie ma mowy, bo odszedł jak nadąsany pajac. Wrócił, ja sam lubię tego gracza, ale zachowajmy proporcje.

kubak
1 rok temu
Reply to  anavrin_

Tak samo można by powiedzieć o Buffonie? Wydaje mi się, że rok rozbratu z klubem po to, żeby się czegoś o sobie dowiedzieć (nawet jeśli przygoda w tym innym klubie nie należy do udanych) nie jest niczym złym

pogon
1 rok temu
Reply to  kubak

Buffon odchodził, bo miał głód gry i nie chciał być rezerwowym, do tego przechodził do klubu spoza Serie A, wszystko odbyło się w dobrej atmosferze. Bonucci odchodził od ligowego rywala, bo mu się wydawało, że jest ważniejszy od trenera i całego zespołu, ostentacyjnie cieszył się z gola przeciwko Juve, a potem wracał z podkulonym ogonem. Dwie różne sytuacje.

kubak
1 rok temu
Reply to  pogon

Bonucci miał konflikt, którego najwidoczniej wtedy nie dało się rozwiązać. Z punktu widzenia klubu jak i samego Bonucciego pewnie lepiej go było wytransferować, niż wysłać do klubu kokosa na trybuny.
Po roku jak opadł kurz, obie strony się spotkały i stwierdziły, że to był błąd. Bonucci też nie wrócił do Juve z łaski, bo Juve chciało go w drużynie. Nie widzę w tym nic złego.

anavrin_
1 rok temu
Reply to  kubak

Zgadzam się z , więc nie będę się rozpisywał.

Natomiast faktem jest to, co napisałeś, mianowicie, że Juventus też chciał powrotu Bonucciego. Nie zmienia to jednak tego, o czym pisałem – okolicznościami transferu do Milanu Bonucci przekreślił swoją legendę. Oczywiście, to był i jest gracz bardzo istotny, któremu należy dziękować za wkład w sukcesy, ale jednocześnie właśnie pozbawiony jest statusu podobnego do Chielliniego (dla mnie, osobiście, Buffon tez jest nieco niżej niż Giorgio).

clyde_1987_
1 rok temu

Mam świadomość, że Chiellini najpewniej nie będzie w stanie pełnić kluczowej roli w drużynie w nadchodzącym sezonie, ale i tak bardzo się cieszę, że zostanie z nami na kolejny sezon, zwłaszcza, że będziemy musieli pożegnać postać kalibru Buffona.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi