Wywiad

tItOveN | 18 lutego 2021

Chiesa: Musimy pokazać zupełnie coś innego

Federico Chiesa w wypowiedzi pomeczowej przyznał, że Juventus musi pokazać zupełnie coś innego w rewanżu, jeśli ma zamiar przejść Porto w Lidze Mistrzów.

Występ Bianconerich przez większą cześć meczu był bardzo słaby, drużyna straciła bramkę w pierwszych minutach obu połów. Bramka Chiesy w końcówce dała nadzieję na korzystniejszą sytuację w spotkaniu rewanżowym.

Podejście z którym weszliśmy w ten mecz, sprawiło że znaleźliśmy się w trudnej sytuacji. W Lidze Mistrzów, gdy nie jesteś w pełni skoncentrowany, zostaniesz ukarany – powiedział 23-latek dla Sky Sport Italia.

Strzeliliśmy bramkę na wyjeździe, co daje nam dodatkową siłę w rewanżu, który z pewnością będzie zupełnie innym meczem.

Pomimo swojego doświadczenia Stara Dama dała się ponownie zaskoczyć.

To był mój pierwszy mecz w fazie pucharowej Ligi Mistrzów, więc nie wiem, jak to zazwyczaj jest. Po prostu czuliśmy napięcie od samego początku i utrudniliśmy sobie życie – dodał Chiesa.

W rewanżu z pewnością zobaczymy inne Juve, ponieważ jeśli chcemy zakwalifikować się do następnej rundy, musimy pokazać zupełnie co innego.

Spotkanie w Turynie odbędzie się 9 marca, a zwycięstwo 1:0, wystarczy Starej Damie do awansu dzięki bramce wyjazdowej.

Źródło: football-italia.net

Autor: switi

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
El_Caballo_De_Herrero_Magico

Jak na razie nasz najlepszy gracz…

szafran80
1 rok temu

Chociaż on próbuje stara się i dzięki tej bramce jest jakaś szansa, ale z Lyonem było podobnie mała strata to w rewanżu damy radę a jak się skończyło to wszyscy widzieliśmy oby było inaczej tym razem.

El_Caballo_De_Herrero_Magico

Chciałbym zobaczyć wywiad Alvaro po tym meczu. Apeluję do wszystkich użytkowników aby go nie krytykować ponieważ Alvaro był potrzebny w Juventusie ze względu na jego nieprzeciętną urodę aby przyciągnąć do kibicowania nowe fanki i kultywować nasz korporacyjny trend..

Przejdź do paska narzędzi