Prasa

Hu Kers | 9 listopada 2022

Chiesa oszczędzany przeciwko Hellasowi

Skrzydłowy nie został powołany na czwartkowy mecz Bianconerich na Stadio Marcantonio Bentegodi.

Powracający po kontuzji skrzydłowy opuści spotkanie w Veronie z powodu dyskomfortu w kolanie. Nie powinno to jednak martwić kibiców, gdyż naturalne jest, iż powrót do pełnej sprawności nieco potrwa, a sztab Bianconerich nie ma zamiaru zbytnio obciążać 25-latka.

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
1 rok temu

Powinno martwić kibiców i martwi. Okres rekonwalescencji Chiesy jest koszmarnie długi. Lata temu taki Baggio po zerwaniu więzadeł wrócił na Mundial po uwaga… 76 dniach – to nie są nawet 3 miesiące. Każdy przypadek jest inny, nie ma pośpiechu w jego powrocie, ale on już wraca do siebie 10 miesięcy, a przecież medycyna zrobiła postęp.

Nie ufam J-Medical tak jak Maxowi w tym temacie.

Michał
1 rok temu
Reply to  OldLady

Nie powinno martwić, bo to normalna sprawa. Sam sobie odpowiedziałeś że każdy przypadek jest inny.

SX
SX
1 rok temu
Reply to  OldLady

Tak jak napisał Michał, nie ma w tym nic specjalnego, normalna sprawa. Okres rekonwalescencji Chiesy nie jest koszmarnie długi – jest niestety odpowiedni. Nie wiem czy przykład Baggio jest odpowiedni bo jak sam stwierdziłeś, medycyna zrobiła postęp tylko, że pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć np. tego, że wypuszczenie zawodnika po przeszczepie ACL po 76 dniach to skrajna głupota i każdy odpowiedzialny za to w dzisiejszych czasach straciłby posadę gdyż jest to narażenie osoby na odrzucenie przebudowy przeszczepu, które książkowo trwa od 6 do 12 tygodnia. Przykład Milika, który zerwał ACL w lewym kolanie i przez zbyt szybki powrót na… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by SX
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi