Gracze Juve

fj10 | 30 czerwca 2021

Co dalej z Rovellą?

W styczniu tego roku, Fabio Paratici sfinalizował transfer Nicolo Rovelli z Genoi. Aby włoski pomocnik mógł się rozwijać i zdobywać doświadczenie, został posłany na dodatkowe 18-miesięczne wypożyczenie do swojego dotychczasowego klubu.

Jak podaje cytowane przez Calciomercato La Gazetta dello Sport, dla Rovelli istnieją trzy możliwe ścieżki na przyszły sezon.

Pierwsza z nich zakłada zwyczajny brak ingerencji we wcześniejsze ustalenia i tym samym pozostanie 20-latka na następny sezon w Ligurii.

Drugi scenariusz mógłby oznaczać wcześniejsze włączenie zawodnika do kadry Juventusu. Miałby być do dyspozycji Maxa Allegriego już od pierwszego dnia sezonu 21/22.

Trzecia opcja różni się od dwóch poprzednich. Mówi ona o odejściu Rovelli i wykorzystaniu jego karty zawodniczej w celu sprowadzenia do Turynu Manuela Locatellego.

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
1 rok temu

Dla mnie ten chłopak niczym się nie wyróżnia. Nie rozumiem zachwytów nad nim.

jacojaco/Kicek12345
1 rok temu
Reply to  OldLady

Locatelli 3 lata temu też był raczej nikim ważnym 😉

pogon
1 rok temu
Reply to  OldLady

Wyróżnia się właśnie tym że nie odstaje od starszych kolegów, a to w tym wieku we Włoszech już jakiś sukces.

Chinook
11 miesięcy temu
Reply to  OldLady

Niestety młody, potrafi prosto kopnąć piłkę, więc wszyscy się jarają. Prawda jest taka, że w obu meczach z nami zawiniał przy bramkach i był jednym z najgorszych na boisku. Na ten moment to na pewno nie jest poziom Juve. Zresztą za Locatelliego też bym nie przepłacał, uważam, że nam jest potrzebny regista, chyba że Allegri zmieni ustawienie i będziemy mieli dwóch defensywnych. Locatelli na pewno wybitnym registą nie jest i nie będzie.

jacojaco/Kicek12345
1 rok temu

Już widzę, jak Allegri da nieopierzonemu grajkowi szanse… skończy jako karta przetargowa.
PS: kolejny świetnie wkomponowany nadruk…

Last edited 1 rok temu by jacojaco/Kicek12345
Przejdź do paska narzędzi