Prasa

maciejovsky | 13 października 2022

Cobolli Gigli: Montero był pomysłem Nedveda

Giovanni Cobolli Gigli, prezydent Juventusu w latach 2006-2009, przyznał, że Pavel Nedved był zwolennikiem zastąpienia Massimiliano Allegrim osobą Paolo Montero.

Już kilka tygodni temu pojawiły się doniesienia, że posada Allegriego jest niepewna, a zwolennikiem jego odejścia jest czeski wiceprezydent.

Kilka tygodni temu alternatywą dla Allegriego był Montero. Taki pomysł zaproponował Nedved, by tymczasowo postawić na Urugwajczyka i zmotywować oraz pozytywnie naładować zespół. Całościowo zarząd zadecydował inaczej i miejmy nadzieję, że dobrze to ocenił.

Juventus przeprowadził niewłaściwą kampanię transferową z nieubezpieczonymi używanymi samochodami, takimi jak Pogba i Di Maria. Mieli wnieść świeżość do drużyny, ale na razie ponieśli porażkę.

Maldini w Milanie i Giuntoli w Napoli znaleźli użytecznych, utalentowanych graczy za rozsądne ceny, podczas gdy u nas do tego nie doszło. Nieszczęście Juve zaczęło się od sprowadzenia Ronaldo.

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Crypto
3 miesięcy temu

 „Nieszczęście Juve zaczęło się od sprowadzenia Ronaldo” – którego nie chciał obecny trener…za to Nedved z Paraticim owszem. Gry o Tron ciąg dalszy, szkoda, że to może być kolejny sezon bez trofeów.

Orient
3 miesięcy temu
Reply to  Crypto

Za to kolejny może być bez Ligi Mistrzów. Chyba że nastąpi cud i drugą połowę sezonu Juve zagra na oczekiwanym poziomie. W przeciwnym razie Allegri będzie niczym Del Neri.

SzeFu1897
3 miesięcy temu

Słabo pamiętam jego prezydenturę…trochę wtedy piłem.

Przejdź do paska narzędzi