Prasa

einhard | 4 sierpnia 2020

Commisso podtrzymuje swoje komentarze o sędziowaniu

Patron Fiorentiny nie zamierza wycofywać się ze swoich komentarzy na temat sędziowania, które wygłosił po meczu z Juventusem, a także kolejny raz przyznaje, że Federico Chiesa może odejść z klubu.

Po spotkaniu, które odbyło się w lutym Rocco Commisso powiedział, że był zniesmaczony postawą sędziów we Włoszech.

Jeśli chodzi o mecz Juventus-Fiorentina, zdecydowanie powtórzyłbym ponownie wszystko to, co powiedziałem w tamtym czasie. Być może jedynie bez krzyku – powiedział Commisso na konferencji prasowej.

To, co skłoniło mnie do powiedzenia tych rzeczy, to widok smutnych chłopaków w szatni. Chciałem ich bronić. Byłem zły, bo zbyt wiele razy nasi gracze zbyt wiele razy cierpieli niezasłużenie. Pragnę powtórzyć, że wszyscy muszą być traktowani przez sędziów jednakowo, a tak nie było w tym sezonie.

Wkrótce przedstawię oficjalne oświadczenie, aby każdy mógł je przeczytać.

Jeśli chodzi o nadchodzące okienko transferowe, to media wypytywały głównie o Federico Chiesę.

Nie będę mówił o rynku, ponieważ nie miałem okazji porozmawiać z [dyrektorem sportowym] Prade, [CEO] Barone i [trenerem] Iachinim. Niektóre rzeczy są poufne. Nie mogę powiedzieć, kim są zawodnicy, których chcę mieć u siebie. Jestem otwarty, ale nie głupi.

Nigdy nie krytykowałem Chiesy. Niezmiennie chcemy go zatrzymać, ponieważ jest bystrym chłopakiem, podobnie jak jego rodzina. Zeszłego lata uważałem, że zatrzymanie go będzie najlepszą opcją, nie chciałem sprzedawać naszego najlepszego gracza, zaraz po moim przejęciu klubu.

Teraz mogę powiedzieć, że jeśli zechce, może odejść, o ile przyniesie nam odpowiedni zysk. Porozmawiamy z nim i zdecydujemy, co będzie najlepsze dla wszystkich stron.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Benq
Benq
2 lat temu

Może i drugi karny dyskusyjny, ale poza tym pierwszy 100% zasłużony, oprócz tego strzeliliśmy im jeszcze jednego gola, tak że co ten dziad wygaduje? Nie byli w tym meczu nawet dobrzy, wiec czego on oczekiwał?

Przejdź do paska narzędzi