Prasa

einhard | 15 września 2019

Commisso: Ribery lepszy od Ronaldo!

Prezydent Fiorentiny, Rocco Commisso, nie szczędził pochwał dla swojej drużyny po spotkaniu z Juventusem.

Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ chłopcy zostawili serce na boisku i było to dla nas wszystkich miłe popołudnie – powiedział Commisso w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Czy widzieliście Ribery’ego mającego 36 lat? Grał lepiej niż Cristiano Ronaldo! A nasi dwaj Włosi, Gaetano Castrovilla i Federico Chiesa, byli fenomenalni!

Widzę ten mecz, jak historię mojej firmy Mediacom. Juventus miał graczy, którzy zarabiają 300 milionów euro, podczas gdy nasi inkasują około 50 milionów euro, ale i tak zdobyliśmy punkt.

Jeśli dacie mi czas, to pomogę Fiorentinie coś wygrać. Spójrzcie na sukces, jaki osiągnęliśmy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, sprzedaliśmy więcej karnetów na mecze niż miało to miejsce w ciągu ostatnich 30 lat.

Przebudowaliśmy zespół i teraz mamy też wielkiego mistrza, takiego jak Ribery. Jeśli dacie nam czas, to pewnego dnia będziemy wygrywać takie spotkania.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jacojaco/Kicek12345
4 lat temu

Tekst z CRem akurat w punkt. Gry Ribery był cały czas głodny gry i szarpał jak dziki, to CR sobie zniknął z meczu i zostawił na lewym boku Matuidiego i Sandro w samopas. W dodatku debilne ciągłe odegrania z piętek i pierdółek, przy zerowych próbach szarpnięcia czegoś samodzielnie.

Hu Kers
Admin
4 lat temu

Niby tak, ale z drugiej strony Ronaldo nigdy tak nie grał. Wraca, pomoże nieco w defensywie, w rozprowadzeniu piłki, ale koniec końców to nasi zawodnicy mają mu ją dostarczyć znacznie wyżej. Nasza gra po prostu siadła, bo najpierw odpadł Costa, za którego koszmarną zmianę dał Berna, a następnie straciliśmy Pjanicia. Ronaldo zagrał równie słabo, ale z drugiej strony to jest wstyd, żeby jednak nie potrafić dostarczyć piłki w pole karne, by chociaż jakieś zagrożenie stworzyć. Wyglądaliśmy strasznie ociężale, być może trening źle dobrany, ale nie wyglądało to przyjemnie. Z drugiej strony, to jedno spotkanie, nie ma drużyny, żeby przez cały… Czytaj więcej »

IGi
IGi
4 lat temu

Bez kitu, jak dla mnie na ten moment Krystyna niczym się nie wyróżnia. W chwili obecnej szkoda tej pensji.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi