Prasa

einhard | 23 lipca 2019

Conte: Juve to dla mnie tylko rywale

Antonio Conte twierdzi, że nigdy nie był bliski powrotu do Juventusu. Trener nie ukrywał swojego niezadowolenia i obwiniał klub o opóźnienia w kwestii zakupów i sprzedaży, ale trener wyciszył się przed spotkaniem z Juve.

Nie musiałem być uspokajany – powiedział Włoch na konferencji prasowej.

Prezydent, dyrektorzy i ja rozmawialiśmy bardzo spokojnie. Myślę, że będziemy się spokojnie zastanawiać i następnie podjęte zostaną decyzje dotyczące dobra Interu, biorąc pod uwagę wszystko, nie tylko walory sportowe, ale także Finansowe Fair Play.

Oczywiście pewne decyzje mogą przechylić szalę i zmienić oczekiwania. Suning wprowadza zmiany w klubie, ale potrzeba czasu, aby zbudować solidną bazę i doprowadzić klub do właściwego poziomu.

49-latek był wskazywany jako kandydat do zastąpienia Maxa Allegriego.

Nie, nigdy nie byłem blisko powrotu do Juventusu. Nigdy nie otrzymałem żadnwgo telefonu. Inter okazał mi wielką sympatię i zainteresowanie. Z tego powodu czuję wielką odpowiedzialność wobec mojego nowego klubu, aby zbudować coś, czego tu brakuje.

Do Starej Damy trafił Maurizio Sarri, który wcześniej zastąpił Conte w roli trenera Chelsea.

Jeśli Juve podjęło taką decyzję, to musiało mieć dobre powody. Nie do mnie należy osądzanie. Na pewno będą z mojej strony emocje. Po raz pierwszy Bianconeri są moim przeciwnikiem. Mój związek z nimi się zakończył. Juve jest dla mnie przeciwnikiem, a oni również uważają mnie za swojego przeciwnika.

 

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi