Meczowe

einhard | 14 maja 2021

Conte nie zorganizuje konferencji prasowej

Antonio Conte nie weźmie udziału w konferencji prasowej przed meczem z Juventusem.

Inter, który wywalczył już mistrzostwo Włoch zmierzy się w sobotę z Juve na Allianz Stadium. Według licznych doniesień Conte nie zorganizuje klasycznej przedmeczowej konferencji prasowej przed meczem, aby uniknąć pytań o sprawy poza boiskowe. Trener będzie rozmawiał tylko z Inter TV, tak jak zrobił to wcześniej w tym tygodniu przed meczem z Romą.

Szkoleniowiec Interu nie rozmawiał jeszcze z mediami, odkąd dwa tygodnie temu Nerazzurri zdobyli tytuł Serie A. Według Il Corriere dello Sport, Conte zrobi to dopiero po spotkaniu z prezesem Interu, Stevenem Zhangiem, który podobno poprosił graczy Interu o rezygnację z dwumiesięcznych pensji, ale piłkarze rzekomo odmówili obniżenia swoich wynagrodzeń.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gryfel
Admin
1 rok temu

Za jednym zamachem Conte nabija nowych członków dla Inter TV, a jednocześnie nie musi publicznie odpowiadać na pytanie odnośnie swojej przyszłości i finansów klubu.
Coraz więcej donosów, że odejdzie z Interu.

pogon
1 rok temu

To ostatni taki sezon Interu. My mamy Exora od wielu lat, oni mają inwestora, który chce się po prostu wycofać. Jakby co dla nas kasa się znajdzie od łaskawego Elkanna, u nich póki co bez szans. Oczywiście sytuacja Juve jest zła, ale różna od Interu.

Sygnalista
Sygnalista
1 rok temu
Reply to  pogon

Wujek Elkann zanim sięgnie do portfela, to zrobi solidny przegląd kadr i rozpieprzy to kółko wzajemnej adoracji w zarządzie.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi