Prasa

einhard | 24 kwietnia 2021

Conte: W Juventusie zaczynałem od zera

Antonio Conte rozpoczął zwycięską passę Juventusu, a teraz wszystko wskazuje, że ją zakończy, zapewniając Interowi pierwsze Scudetto od 11 lat.

Jeśli chodzi o tworzenie zwycięskiej mentalności, w Juventusie zaczynaliśmy od zera, nie pierwszy i nie ostatni raz. Poza pomysłami, to, czego trener potrzebuje najbardziej, to znalezienie zawodników, którzy są gotowi rzucić sobie wyzwanie i zrobić coś innego – powiedział Conte podczas konferencji prasowej.

Wracając do Interu, to nasza kampania przeszła wszelkie możliwe oczekiwania, a chłopcy doskonale wiedzą, że pozostał nam do wykonania jeszcze ten ostatni krok. Wspaniałą rzeczą w byciu na szczycie jest to, że nie musimy martwić się o to, kto jest za nami. Możemy skupić się tylko na sobie i na wygranej.

Jednak w ciągu ostatnich kilku tygodni Conte porzuca wskazówki, że nie wie, czy pozostanie w Interze na kolejny sezon.

Jestem osobą, która skupia się na teraźniejszości. Dopóki czegoś nie mam, nie mogę o tym mówić. To byłoby głupie i aroganckie z mojej strony. Słuchajcie, kiedy wszystko się skończy, możemy o tym porozmawiać. Wasze pytania są zbyt skomplikowane, za bardzo opierają się na przyszłości, zbyt wiele w nich „jeśli” i „ale”.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pavelo93
2 lat temu

Antonio zrobił dobra robotę, teraz przydałby się ktoś taki, niestety wygląda na to że sprawy zaszły zdecydowanie za daleko i szansę na przeprosiny są prowizoryczne.

Sygnalista
Sygnalista
2 lat temu

Zwycięstwo Interu z pewnością uatrakcyjni Serie A, bo ta passa Juventusu stawała się już nudna dla kibiców postronnych, a kibice Juventusu zwyczajnie przestali ją doceniać. Po klęsce Pirlo kibice Juve znów zapragną tytułu mistrzowskiego, a na Interze będzie spoczywała presja obrony tytułu. Niech jeszcze się Roma ogarnie, Milan czy Napoli wzmocnią i będzie najciekawszy sezon od lat.🙂

Last edited 2 lat temu by Sygnalista
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi