Meczowe

einhard | 23 września 2019

Corini: Nie będziemy zmęczeni

Eugenio Corini ostrzega Juventus, że jego drużyna odzyskała energię oraz motywację i stawi czoła Juventusowi w pełni sił.

Przeciwko Udinese zagraliśmy jedno z tych spotkań, w których doskonale wiedzieliśmy co robimy – powiedział trener Brescii na konferencji prasowej.

Przygotowaliśmy się bardzo dobrze do meczu z Juve, będzie on rozgrywany wieczorem i zdajemy sobie sprawę z tego, że minęło mało czasu od naszego ostatniego meczu. Nawet jeśli spotkania są rozgrywane co trzy dni, to zapewniam, że odzyskaliśmy naszą energię i motywację.

Mamy wielu fanów, którzy będą nam towarzyszyć w tej podróży. Nawet w trudnych spotkaniach, w których im nie idzie, Juve ma odpowiednią jakość, aby je ostatecznie wygrać. Zagrali dobrze przeciwko Veronie. Zawsze potrafią odnaleźć się w danej sytuacji.

Musimy wyjść poza nasze ramy i ograniczenia, i odnaleźć te szczegóły i okruchy szczęścia, które zapewnią nam pozytywny rezultat. Postaramy się pokazać naszą jakość.

Dla nas to specjalne wydarzenie. Zmierzymy się z Juve po ośmiu latach, ale każde spotkanie jest ważne. Będziemy grać przeciwko niezwykłemu przeciwnikowi i damy z siebie wszystko.

Balotelli będzie dostępny.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nano
4 lat temu

Dziwne uczucie. Pamiętam go z Chievo jakby to było całkiem niedawno. Wchodzę na google i ….czuję się starym prykiem 😉

clyde_1987_
4 lat temu
Reply to  Nano

Corini był naprawdę mocnym zawodnikiem, tyle że nie zrobił jakiejś oszałamiającej kariery ze względu na mocniejsze kadry, jakimi dysponowały ówczesne zespoły Serie A. Był liderem najmocniejszego Chievo w historii, później zaś stanowił istotną część Palermo, dla którego grali przyszli Mistrzowie Świata, jak Grosso czy Toni. Pamiętam, że włoska prasa domagała się od Lippiego, aby ten uczynił z Coriniego dublera dla Andrei Pirlo, ale ten konsekwentnie pomijał doświadczonego lidera Sycylijczyków na rzecz jego klubowego kolegi, a mianowicie Simone Barone.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi