Meczowe

einhard | 25 września 2019

Corini żałuje straty punktów

Eugenio Corini uważa, że ​​Brescia zasłużyła na więcej w meczu z Juventusem oraz chwali Mario Balotellego i Sandro Tonalego.

Gra przeciwko tak silnej drużynie nigdy nie jest łatwa. Kiedy mieliśmy piłkę, próbowaliśmy ją rozgrywać, ale Juve ma doskonałą umiejętność gry w ciasnych przestrzeniach.

Dobrze nam poszło, straciliśmy bramki po rzucie rożnym i po rzucie wolnym. Biorąc pod uwagę ogólny obraz meczu, czułem, że zasługujemy na coś więcej.

Balotelli zadebiutował po tym, jak w końcu wygasł nałożony na niego zakaz czterech meczów zawieszenia pozostały jeszcze po przygodzie napastnika w Ligue 1.

Mario przybył z odpowiednią motywacją, ciężko pracuje i jest niezwykłym graczem. Jestem pewien, że w tym sezonie poda nam pomocną dłoń.

Przebywanie w domu, blisko matki, rodziny i przyjaciół pomaga mu bardziej skupić się na pracy. Wydaje się być bardzo zrelaksowany, w pełni zaangażowany w pracę z zespołem i staram się go codziennie motywować, aby dawał z siebie więcej, ponieważ jego umiejętności są nieograniczone. Zdaję sobie sprawę, że mogę go irytować i być uciążliwy, ale wciąż pcham go naprzód.

Tonali nadal robi wrażenie i jest bacznie obserwowany przez topowe kluby.

Ma technikę, jakość, siłę fizyczną i mentalność wielkiego gracza. Sandro jest niezwykły i miło jest patrzeć w jaki sposób radzi sobie z tą presją. Ma ogromną chęć przekraczania swoich granic.

Ma DNA topowego piłkarza i może pomóc Brescii pozostać w Serie A, podczas gdy my pomagamy mu stać się wielkim graczem.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi