Gracze Juve

maciejovsky | 29 marca 2020

Costa: klub nie jest winien tej sytuacji, nie odpowiada za wirusa

Douglas Costa ujawnił, że gracze sami dyskutowali między sobą o tym, by zrzec się wynagrodzeń za pewien okres, by pomóc klubowi.

Juventus w oficjalnym oświadczeniu potwierdził, że porozumiał się z zawodnikami w kwestii ograniczenia wypłat za obecny sezon.

Nie wiem, kiedy wrócimy do gry. W tej chwili nie pracujemy, ale trenujemy. Kwestia wynagrodzenia zawsze jest skomplikowana, ponieważ kiedy prosisz piłkarza o obniżkę jego pieniędzy, zazwyczaj pojawiają się narzekania. Rozmawialiśmy ze sobą o wszystkim i zdawaliśmy sobie sprawę, że w każdej chwili sytuacja może się pogorszyć i wpłynąć również na nasze zarobki.

Jesteśmy świadomi tego, że w potencjalnym kryzysie mogą znaleźć się wszystkie zespoły, a przecież nasz klub nie jest winien tej sytuacji, nie jest odpowiedzialny za wirusa. Nikt nie posiada kryształowej kuli, by przewidzieć, co się stanie. W miejscu stanęły wszystkie sporty, nie tylko piłka nożna.

Czekamy na poprawę sytuacji we Włoszech. Mieliśmy wrócić do treningów 3 kwietnia, ale rozmawiałem z kapitanem (Giorgio Chiellinim) i powiedział, że wrócimy 15 lub 20 kwietnia, jeśli wszystko dobrze pójdzie. To wszystko jest bardzo dezorientujące. Jestem obecnie w domu z rodziną i miło jest spędzić trochę czasu z rodziną, ale możesz widzieć się tak naprawdę tylko z nią.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi