Gracze Juve

einhard | 7 listopada 2019

Costa: Moja najważniejsza bramka

Douglas Costa był bardzo zadowolony po meczu z Lokomotiwem, w którym zaliczył trafienie na wagę trzech punktów.

To jedna z moich najważniejszych bramek w koszulce Juventusu – powiedział w strefie mieszanej, rozmawiając z przedstawicielami Sky Sport Italia.

Cieszę się, że mogłem wejść na boisko i pomóc zespołowi. Kilka razy, pięć lub sześć lat temu grałem jako trequartista, więc teraz muszę od nowa dostosować się do tej roli.

Graliśmy dzisiaj jako zespół, co pozwoliło nam odnieść ważne zwycięstwo i wywieźć trzy punkty.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
2 lat temu

Nie wiem czy Costa jako trequartista to dobry pomysł. Wczoraj grał w zasadzie jak wolny elektron. Miał dużo swobody i też był przy linii. Akcja kapitalna – jak już złamał do środka to miałem dobre przeczucie. Brawo dla Higuaina, który „poczuł” zamysł kolegi, a reszta to już klasa.

Niestety tak jak u nas błysnął Dybala tak tutaj do końca czekaliśmy na kolejny indywidualny popis. To po tylu meczach powinno wynikać już z jakiś schematów gry, jakiegoś pomysłu na granie, a nie ze zrywu tego czy innego piłkarza.

Nano
2 lat temu

Robisz różnicę Chłopaku.

clyde_1987_
2 lat temu

Costa ma niebywały potencjał i choćby z tego powodu mam wielką nadzieję, że po kłopotach związanych z kontuzjami, Brazylijczyk, w końcu będzie zdrowy na czym zyska cały nasz zespół z ofensywą na czele.

Przejdź do paska narzędzi