Gracze Juve

einhard | 23 października 2020

Crespo: Messi ponad Ronaldo

Hernan Crespo mówi, że woli Leo Messiego od Cristiano Ronaldo i jest przekonany, że czas Paulo Dybali w Juventusie wkrótce nadejdzie.

Jestem naprawdę szczęśliwy z powodu Pirlo. Andrea jest niezwykłą osobą, a ja zawsze życzę dobrych rzeczy miłym ludziom – powiedział Crespo w rozmowie z Tuttosport.

Graliśmy razem, dzieląc wiele emocji. Pamiętam, że on i Nesta dzielili pokój i zawsze chodziłem im przeszkadzać. Spędziliśmy wiele niesamowitych chwil i mnóstwo radości.

Talent Dybali wkrótce rozbłyśnie. Jest ważnym zawodnikiem w topowej drużynie i wielokrotnie to udowodnił. Dla mnie nie ma problemu.

Barcelona pojedzie do Turynu w przyszłym tygodniu, aby zmierzyć się z Juventusem w Lidze Mistrzów, ale wydaje się, że Leo Messi nie rozwiązał do końca swoich problemów z ekipą z Katalonii.

Przykro mi, że widzę smutnego Leo w Barcelonie, to jego dom – zapewnił Crespo.

Mam nadzieję, że wróci do świetnych relacji, jakie miał, bo w przeciwnym razie może to zabić miłość między graczem i fanami. Kwestia zarządzania zasobami ludzkimi odpowiada za jego problemy.

Nie mogę się doczekać spotkania z Juve-Barcelona, ​​ale wybrałbym Messiego, bez urazy dla Cristiano Ronaldo.

Leo to mój rodak. Widziałem, jak dorasta. Copa America odbędzie się następnego lata, a organizatorami są Argentyna i Kolumbia. Mam nadzieję, że zatriumfujemy.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi