Gracze Juve

maciejovsky | 17 marca 2022

Cuadrado: Próbowaliśmy wykonywać polecenia trenera

Juan Cuadrado stwierdził, że drużyna próbowała robić to, o co prosił trener, jednak Hiszpanie dobrze się bronili i wyprowadzał skuteczne kontrataki.

Juventus doznał klęski 0:3 w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Villarreal.

Nie sądzę, aby dało się to jakoś wytłumaczyć, czasami piłka nożna taka jest. Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę, ale nie wykorzystaliśmy szans i miało to wpływ na nas. Po przerwie staraliśmy się zdobywać większe przestrzenie, ale Villarreal dobrze się bronił i czyhał na kontrataki.

To jest piłka nożna i teraz musimy walczyć do końca o dobrą pozycję w Serie A. Próbowaliśmy wykonywać to, o co prosił trener – bardziej przesuwać piłkę, by stworzyć przestrzeń, ale przeciwnicy byli dobrze przygotowani i jedynym sposobem były dośrodkowania.

Cuadrado został zapytany, czy na Juventus rzucono klątwę po tym, jak trzeci raz z rzędu odpadł w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Kiedy osiągasz ten poziom, zawsze jest trudno. Myślę, że musimy po prostu patrzeć przed siebie i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie pójdzie nam lepiej. To naturalne, że czujesz złość, ale nadal mamy mecze w Serie A i Coppa Italia. Musimy szybko się otrząsnąć i spróbować wygrać pozostałe spotkania.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sbr
sbr
10 miesięcy temu

Brawo Cuadrado zwal wszystko na tego betona 🙂

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi