Prasa

tItOveN | 20 maja 2020

Czy los Pjanicia jest przesądzony?

Podczas gdy La Gazzetta dello Sport twierdzi, że jeśli kierunek hiszpański nie wypali, Pjanić pozostanie w Turynie, tak dzisiaj gazeta La Repubblica donosi, że Bośniak ma problemy w klubie i będzie chciał odejść za wszelką cenę. 

Według La Gazzetty, Pjanić prawdopodobnie pozostanie w Juventusie na kolejny rok, gdyż coraz mniej wskazuje, by powodzeniem mogła się zakończyć operacja w sprawie wymiany za Arthura Melo, a zawodnik nie jest zwolennikiem przenosin do Anglii bądź Francji.

Jednakże dzisiaj redakcja gazety La Repubblica zrzuca prawdziwą bombę na pomocnika z Bośni. Dziennik twierdzi, że były zawodnik Romy i Lyonu zerwał relacje z otoczeniem klubowym i chce opuścić Turyn. Pomimo tego, na chwilę obecną sytuacja dotycząca przyszłości reprezentanta Bośni wydaje się, że utknęła w martwym punkcie, ponieważ Arthur Melo blokuje transakcję wymiany z Barceloną.

Jak czytamy w dzisiejszym wydaniu La Repubblica: „Pjanić miał ostatnio problemy z niektórymi kolegami z drużyny, jak i samym klubem, który nie wiąże już z nim przyszłości”.

30-latek ma być również zamkniętym rozdziałem dla trenera Maurizio Sarriego, który w roli rozgrywającego najchętniej widziałby swojego byłego podopiecznego Jorginho. Problem jednak w tym, iż Chelsea nie ma zamiaru sprzedawać Brazylijczyka z włoskim paszportem, chyba że Juventus zaproponuje kwotę minimum 50 mln euro.

Źródło: jmania.it / tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi