Prasa

einhard | 9 czerwca 2020

Znamy wygląd strojów na przyszły sezon?

W mediach od pewnego czasu krąży grafika przedstawiająca wygląd strojów domowych na sezon 2020/21.

Juventus zaprezentował oficjalnie nową kolekcję dresów, ale wygląda na to, że Leo Bonucci na jednym ze zdjęć ujawnił nieco więcej.

Wygląda na to, że obrońca Juve niejako potwierdził domysły prasowe i oficjalna koszulka na przyszły sezon nie będzie zbytnio odbiegać od grafik pojawiających się w prasie.

Źródło: footyheadlines.com

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kelso
2 lat temu

Lepiej by bylo gdyby grali w tych dresach.

anavrin_
2 lat temu

I bardzo dobrze, że plotki się potwierdziły! Wreszcie, po wielu latach, strój mi się naprawdę podoba. W kasie klubu, jak się zdaję, znajdą się także moje pieniądze.

OldLady
2 lat temu
Reply to  anavrin_

Mnie też się podoba.

Michał
2 lat temu

Wyglądają jakby były z 80′, ale fajne, podobają mi się

semtex_yo
2 lat temu

sa niezle. po tylu latach posuchy mozna rzec sztosss!

Kriksos
2 lat temu

Świetne stroje, tym razem naprawdę podobają mi się.

clyde_1987_
2 lat temu

Mam podobne zdanie do większości z was: nowe rozmieszczenie barw na trykocie bardzo mi się podoba i podobnie jak anavrin myślę o zakupie, choć z drugiej strony tego typu koszulki są dość drogie, a poza tym nie noszę koszulek meczowych zbyt często, by nie napisać, że w ogóle;)

tItOveN
Admin
2 lat temu
Reply to  clyde_1987_

No bo też gdzie ubierać takie koszulki meczowe 😉 Do aktywności sportowej trochę szkoda… a na co dzień? Dla mnie trochę zbyt „inwazyjne” epatowanie tym komu się kibicuje, jakoś się źle czułem wychodząc gdzieś w takiej koszulce. 😉

Inna sprawa, że dlatego uważam, że odzież z nowym logiem Juve tworzy balans: w takich ciuchach można spokojnie chodzić, są, powiedzmy, w akceptowalnym guście i pozwalają na delikatne zaznaczenie swoich sympatii.

clyde_1987_
2 lat temu
Reply to  tItOveN

„Meczówka” jest dobrym pomysłem na wyjście do pubu, można pójść w niej na spacer do lasu, ale generalnie jest drogim ciuchem, który zakłada się rzadko. Co do strojów z obecnym czy dawnym herbem, to mam ich całkiem sporo i nie mam problemu z tego typu odzieżą. Jestem fanem zwłaszcza koszulek polo i nawet te z dawnym logo nakładam stosunkowo często i chętnie.

Przejdź do paska narzędzi