Konferencja prasowa

Hu Kers | 2 listopada 2021

Danilo: Zespół jest zjednoczony

Brazylijczyk pojawił się na konferencji przed spotkaniem z Zenitem. Obrońca przyznał, że zawodnicy nie są źli na zarządzone w tym tygodniu dodatkowe zgrupowanie. 30-latek uważa, że zespół musi bardziej się zjednoczyć na boisku, by wrócić do wygrywania spotkań.

Mecz z Zenitem przychodzi we właściwym momencie. To będzie trudne spotkanie.

Skład jest zjednoczony, wszyscy jesteśmy skupieni na tych samych celach, musimy się zrelaksować i wygrać.

Musieliśmy opuścić nasze rodziny, ale wiemy, przez co przechodzimy. To w porządku, by teraz pozostać razem w ośrodku, dyskutować o piłce.

Gdy zostaliśmy poinformowani o zgrupowaniu, nikt nic nie powiedział. Wiemy, w jakim momencie jesteśmy, poprawa jest konieczna. By wygrać z Zenitem, musimy wykazać odpowiednią mentalność.

Danilo wskazał główny jego zdaniem problem, z jakim boryka się zespół.

Przed spotkaniem z Interem nie straciliśmy bramki w 4 spotkaniach. Oznacza to, że jesteśmy w stanie tak grać.

Musimy mieć determinację, by wygrywać. Musimy biegać, bronić i atakować razem. Musimy grać zawsze, jakby to był finał.

Gdy przychodzą zmiany, to zawsze pojawiają się trudności. Potrzeba czasu, ale musimy zrozumieć, co robimy źle, by rozwiązać nasze problemy.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
J33
J33
10 miesięcy temu

Lubię Danilo ,sympatyczny to koleszaka,do tego wydaje się profesjonalny i przywiązany do Juventusu.Stara się i się rozumie wartości tego klubu Jesli chodzi o naszych graczy z Ameryki Południowej to po nim najmniej widać trudy poprzedniego sezonu i dalekich wyjazdów na eliminacje w sezonie bierzacym . Ten czas wspólnie spędzony w ośrodku powinien dobrze podziałać na piłkarzy,ale cudów się nie spodziewam…W lidze włoskiej cynicznego Juve nie będzie,który panował mentalnie ,fizycznie i technicznie nad większością rywali ,nie wysilając się przy tym za bardzo. Tu musi być walka w każdym meczu o trzy punkty.Nie mamy napastników,którzy strzelają seryjnie,a skrzydłowi i Dybała nadal nie… Czytaj więcej »

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi