Meczowe

einhard | 24 sierpnia 2019

D’Aversa: 100% to za mało

Trener Parmy, Roberto D’Aversa, wezwał fanów klubu do gorącego dopingu w meczu przeciwko Juventusowi.

Wiemy, jak bardzo całemu miastu zależy na tym meczu, będzie trudno, ale naszym celem jest zdobycie punktów. – powiedział 44-latek na konferencji prasowej.

Musimy zagrać w idealne spotkanie i jestem pewien, że będziemy mieli za sobą cały stadion. Musimy zrobić wszystko, aby zdobyć punkty.

Ich zespół jest bardzo mocny i przykro mi, że zabraknie Sarriego ze względów zdrowotnych. Korzystając z okazji chcę również wysłać moje najlepsze życzenia do Mihajlovica, który również ma problemy ze zdrowiem.

Juventus może postawić nas w trudnej sytuacji i biada każdemu, kto uważa, że ​​jego praca będzie łatwiejsza z tego czy innego powodu. Musimy pracować z naszym DNA, co oznacza pozostanie zwartym i emanować chęcią uzyskania korzystnego wyniku.

Powiedziałem zespołowi, że wszyscy będą jutro na nas patrzeć. Z naszej strony chcemy sprawdzić się grając z najlepszymi i pragniemy pokazać, że ten kto jest silniejszy na papierze, nie zawsze wygrywa na boisku.

Nie możemy popełniać błędów. W tym tygodniu pracowaliśmy nad taktyką, ponieważ znamy przeciwnika i musimy grać z charakterem, aby utrudnić mu zadanie. 100 procent może nie wystarczyć, ale kibice z pewnością popchną nas do wyjścia poza nasze ograniczenia.

Ufam graczom, którzy mogliby zadebiutować w Serie A, jak Hernani lub Brugman. Juve jest naprawdę mocną ekipą, ale nie możemy myśleć, że są nie do pokonania.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi