Gracze Juve

einhard | 13 lutego 2021

De Ligt: Doświadczenie Chielliniego bardzo nam pomaga

Matthijs de Ligt przyznaje, że Juventus korzysta z doświadczenia Giorgio Chielliniego.

Mecz pomiędzy Napoli i Juve zawsze jest ważny, obojgu drużynom bardzo na nim zależy. Spróbujemy wygrać – powiedział de Ligt w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Jesteśmy w połowie sezonu, zagraliśmy razem kilka meczów i dlatego poprawiliśmy się. To naturalne. Zawsze staramy się być coraz lepsi i silniejsi.

Leonardo Bonucci nie jest w stu procentach sprawny, więc de Ligt zagra u boku Chielliniego, który rozegra 400 mecz w Serie A.

Myślę, że czujemy doświadczenie Chielliniego, on jest naprawdę zdeterminowany na boisku. Jako drużyna trzymamy się mocno i lepiej rozgrywamy piłkę i naciskamy na rywali, co jest dla nas ważne.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcelinio76
1 rok temu

No nie ma co dzis pomaga jak nigdy poprostu ręce opadają 😡

wojojuve
1 rok temu
Reply to  Marcelinio76

Mogłyby trochę szybciej opadac i nie na twarz rywala…

andi
1 rok temu

Głupi i niepotrzebny faul spowodował, że dopuściliśmy następną drużynę do walki o LM – o mistrzostwie w tym sezonie trzeba zapomnieć, bo w przeciwieństwie do poprzedniego Conte ma mocniejszą kadrę i dużo większe doświadczenie na ławce do Pirlo. Taktykiem być może nie jest przednim, ale motywatorem już tak.
Musimy liczyć przede wszystkim na bezbłędną grę formacji obronnej, bo atak różnie gra (ostatnio Morata był fatalny), a pomoc to tragedia (dotychczas cała formacja ma tyle asyst, co sam „słaby” Pjanić w ubiegłym sezonie).

Gregor del Ptasior
1 rok temu

Zwłaszcza doświadczenie w durnym machaniu łapami we własnym polu karnym…

Przejdź do paska narzędzi