Oficjalnie

Hu Kers | 3 września 2019

De Ligt holenderskim Piłkarzem Roku

Nie tylko Cristiano Ronaldo, ale również Matthijs de Ligt został wyróżniony za swoją grę w poprzednim roku.

20-latek odebrał wczoraj nagrodę dla Holenderskiego Piłkarza 2019 Roku na gali w Amsterdamie, o czym Stara Dama poinformował za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze.

Subscribe
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
chepapi
4 lat temu

Ta Pani z piękną osobowością to jego kobieta, czy… mama?

clyde_1987_
4 lat temu
Reply to  chepapi

Dziwne pytanie. Babka przedstawiona na jednym z powyższych zdjęć wygląda na normalną, uśmiechniętą dziewczynę. Po cholerę ten przytyk w jej stronę? Czasem nie rozumiem skąd u ludzi tyle negatywnych emocji.

clyde_1987_
4 lat temu
Reply to  Hu Kers

Ewidentny przytyk, ale to moja interpretacja, masz prawo do swojej ma się rozumieć:) Dodam tylko, że dziewczyna wygląda młodo, nawet jeżeli jest starsza od de Ligta, to pewnie niewiele, co resztą nie jest moją sprawą i generalnie znajduje się poza sferą moich zainteresowań. Powtórzę jedynie, że dziwi mnie ciekawość ludzi takimi tematami, zwłaszcza z negatywnym komentarzem w tle.

chepapi
4 lat temu
Reply to  clyde_1987_

To nie był bynajmniej negatywny komentarz z mojej strony. W głównej mierze chodziło mi o zweryfikowanie, czy ta kobieta ma 20pare czy 40 lat (patrz przykład mamy Zaniolo). A sformułowanie „piękna osobowość” to był swego rodzaju eufemizm „dobrej dupy”.
@Hu Kers już nie pierwszy raz z zresztą dobrze odczytuje intencje komentujących. Pewnie dlatego On jest tu w redakcji. Taka cecha się przydaje.

Janek
Janek
4 lat temu

Czekamy aż wdroży się w nasze systemy gry. Powodzenia

tItOveN
Admin
4 lat temu

Van Dijk najlepszym piłkarzem w Europie, de Ligt najlepszym piłkarzem w Holandii. Trochę śmiesznie 😀

pogon
4 lat temu

Van Dijk jednak na wyrost jest w tej 3 UEFA, jednak z Holendrów jest najlepszy. Te festiwale popularności robią się nudne, kiedyś to jakoś mądrzej wyglądało i wygrywali naprawdę będący ci w najlepszej formie, a nie medialni.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi