Gracze Juve

einhard | 21 listopada 2019

De Ligt: Niczego nie żałuję

Matthijs de Ligt powiedział, że nie żałuje dołączenia do Juventusu po tym, jak Patrick Kluivert zasugerował, że powinien był wybrać FC Barcelonę.

Nie żałuję, że trafiłem do Juventusu – powiedział 21-latek w wywiadzie dla Voetbal Primeur.

Ludzie mówią i piszą wiele rzeczy. Jeśli ktoś taki jak Kluivert mówi coś takiego, może wydawać się to prawdą, ale tak naprawdę to tylko jego osobiste przypuszczenie.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nano
2 lat temu

Grzecznie, bezpiecznie, poprawnie poltycznie..

anavrin_
2 lat temu
Reply to  Nano

Przy czym, moim zdaniem, jednocześnie szczerze. Bo i czego miałby żałować? Hajs się zgadza, sporo koniec końców gra, a Juventus w tym sezonie mimo wszystko wydaje się silniejszy niż Barcelona.

Newsio
Editor
2 lat temu
Reply to  anavrin_

Przede wszystkim regularna gra. Wiadomo, że inaczej wyglądałoby to gdyby nie kontuzja Chielliniego ale dzięki temu MdL gra niemal do oporu. Na 12 kolejek SerieA ma 9 pełnych spotkań oraz 3 na 4 możliwe pełne mecze w LM. Dla młodego obrońcy to chyba lepszy argument niż nawet 1mln różnicy na wypłacie czy ładne miasto 😉

OldLady
2 lat temu
Reply to  Newsio

Ładne miasto to dla mnie żaden argument. Piłkarze i tak nie wyjdą na miasto – bo nie mają spokoju nigdzie. Argumentem mogłaby by być ew. pogoda. Zresztą wszędzie się dobrze żyje jak się ma kasę.

Newsio
Editor
2 lat temu
Reply to  OldLady

To ładne miasto to trochę żartem było. Możemy często w wypowiedziach piłkarzy, czy nawet komentatorów zobaczyć, że przy okazji przenosin do nowego klubu kurtuazyjnie mówi się o „ładnym, atrakcyjnym mieście” jako dobrym miejscu do życia. Piłkarze przenoszą się często wraz z rodzinami więc jakieś tam drugorzędne znaczenie może to dla nich mieć. A są i przykłady większej wagi np. Andre Silva gdy grał piach w Milanie to dosyć często przewijały się tłumaczenia, że się źle tam czuje, że kocha morze itd. (choć imho były to tłumaczenia z dupy). Antonio di Natale w wywiadach wprost mówił, że jednym w istotniejszych powodów… Czytaj więcej »

Przejdź do paska narzędzi