Gracze Juve

maciejovsky | 6 czerwca 2022

De Ligt o przedłużeniu umowy z Juventusem

Matthijs de Ligt szczerze odpowiedział na pytania dotyczące przedłużenia umowy z Juventusem.

Obecna umowa 22-latka wygasa 30 czerwca 2024 roku. Klub chce prolongować z zawodnikiem obowiązującą umowę, lecz mówi się, że zrobi to kosztem obniżenia klauzuli wykupu piłkarza.

Negocjacje trwają i kiedy nadejdzie czas, zdecyduję, czy przedłużyć umowę czy poszukać innego klubu. Zawsze patrzę na to, co jest dla mnie najlepsze pod kątem projektu sportowego.

Dwa czwarte miejsca z rzędu to za mało. Musimy poczynić postępy pod tym względem, ponieważ były to rozczarowujące wyniki. Juventus to klub, który zawsze chce i musi zostać mistrzem.

Indywidualnie to był dla mnie najlepszy sezon do tej pory, zarówno pod względem czasu gry, jak i wydajności. Również z powodu kontuzji Bonucciego i Chielliniego pokazałem w tym roku, do czego jestem zdolny.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
3 miesięcy temu

No jeśli pod nieobecnosc seniorow de Ligt pokazal do czego jest zdolny w swoim przekonaniu, to niestety nie jest zdolny do wielkich rzeczy. Owszem, gral w przewadze dobrze, ale liderem nie jest, podobnie jak nie potrafi utrzymac calego bloku defensywnego w ryzach. Wiecej oczekiwalem po graczu za taki hajs i pensje.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi