Inne

einhard | 16 listopada 2020

De Martino: Lazio wygrałoby ligę, gdyby nie COVID

Dyrektor ds. Komunikacji Lazio twierdzi, że klub ze stolicy Włoch wygrałby Scudetto, gdyby ostatni sezon nie został przerwany z powodu pandemii koronawirusa.

Lazio walczyło z Juventusem, ale ostatecznie zajęło czwarte miejsce w lidze z pięcioma punktami straty do Starej Damy.

Prezydent Claudio Lotito i klub zbudowali grupę z wykazującą całkowite zaangażowanie – powiedział Stefano De Martino w rozmowie z Lazio Style Channel.

Lazio to silny zespół, ale zawsze mieliśmy pod górkę. Wierzę, że gdyby nie COVID-19, mistrzostwo w zeszłym sezonie zostałoby przyznane Lazio.

Mieliśmy niesamowite tempo, byliśmy nie do zatrzymania, a szatnia zyskała ogromną pewność siebie. Grupa mogła przygotowywać się do meczu przez cały tydzień i jestem przekonany, że wszystko potoczyłby się wtedy inaczej.

Obecne rozgrywki są bardzo wyrównane i interesujące. Wszystkie drużyny są mocne i rywalizują ze sobą, ale Lazio zawsze wychodzi na boisko, aby dać z siebie wszystko.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
AdiAdey91
AdiAdey91
3 lat temu

gdyby babcia miała wąsy, toby była dziadkiem

pogon
3 lat temu

Straciliśmy kolejne wirtualne scudetto, tym razem na rzecz Lazio. Może czas na opcję z kartonu?

OldLady
3 lat temu

Prawda jest taka, że facet ma sporo racji, ale to tylko gdybanie. Lazio było rozpędzone i faktycznie miało czas by się zregenerować przed każdą grą. Problemem okazała się krótka ławka i przegrali. Pozostaje im gdybanie.

Obecne rozgrywki są bardzo wyrównane i interesujące. Wszystkie drużyny są mocne i rywalizują ze sobą, ale Lazio zawsze wychodzi na boisko, aby dać z siebie wszystko.

Wszystkie drużyny są raczej nie mocne, a słabe. Każdy gubi punkty z byle kim – to raczej nie świadczy o potędze Juve czy Interu, a o kłopotach jakie te ekipy ( i inne) ciągle mają.

PrzybocznyCzarnoksieznika
PrzybocznyCzarnoksieznika
3 lat temu

Było już moralne scudetto Napoli, teraz jest moralne scudetto dla nazioli z Rzymu.

kubak
3 lat temu

Nazioli? WTF?!

stofel
stofel
3 lat temu

Gdybym pilnie uczył się za młodu, dzisiaj miałbym Nobla z fizyki. Mogłem słuchać mamy … a teraz pozostaje mi tylko gdybać ach …

Calcio Maestro
3 lat temu

Lazio: mielibyśmy Scudetto, gdyby nie Covid.
Milan: mielibyśmy Scudetto, gdyby nie „bramka Muntariego”.
Napoli: powinniśmy mieć Scudetto, gramy najładniejszą piłkę w Europie.
inter: mielibyśmy Scudetto, gdyby nie terminarz, sędziowie, Agnelli, transfery, trenerzy, pogoda, VAR i Tusk.

Halupa
3 lat temu

Co jak co może z tym Scudetto lekko przesadził ale chyba wszyscy muszą przyznać że Lazio gra na prawdę dobry futbol. W optymalnym składzie może powalczyć w Serie A z każdym A i W UCL nieźle sobie radzi jak na tak przetrzebiony skład. Ostatnio oglądałem ich występ z Borussią D i powiem szczerze że technicznie są od zawodników wspomnianej Borussii o klasę lepsi.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi