Gracze Juve

maciejovsky | 9 stycznia 2022

De Sciglio: Bardzo mnie cieszy to zwycięstwo

Mattia De Sciglio nie krył wielkiej radości po zwycięstwie nad Romą po emocjonującym spotkaniu.

Obrońca wyszedł dziś w pierwszym składzie i strzelił decydującego o zwycięstwie gola.

Bardzo się cieszę z niezwykle ważnego zwycięstwa, szczególnie ze względu na przebieg meczu. Po stracie drugiego gola mieliśmy złe nastawienie. Pokazaliśmy jednak charakter, udowadniając, że kiedy jest trudny moment, drużyna podnosi się i wraca do gry.

Nawet po wyrównaniu na początku meczu opadliśmy. Cieszymy się jednak z wygranej, ale za chwilę będziemy myśleć już o Supercoppa Italiana.

W tym roku, żeby odnieść sukces, musimy pokazać takie pragnienie jak od pewnego momentu z Romą. To dodatkowa broń, aby móc dotrzeć do założonego celu. Utrata dwóch bramek to był wielki cios i to nie pierwszy raz, kiedy wyszliśmy na drugą połowę zgaszeni, a dopiero później obudziliśmy się.

Karny dla Romy? Miałem nadzieję, że go nie będzie, bo nie zdawałem sobie sprawy, że ktoś dotknął piłki ręką. Potem miałem nadzieję, że Tek nas uratuje tak, jak zrobił to w pierwszym meczu i udało się.

W meczu z Interem będziemy potrzebować Juve z drugiej części drugiej połowy z Romą. Mediolańczycy to świetni przeciwnicy, a to będzie walka o pierwsze trofeum, więc to nasz cel.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi