Meczowe

einhard | 12 maja 2021

De Zerbi: Jesteśmy gotowi na zaciekły Juventus

Roberto De Zerbi oczekuje, że Juventus będzie wściekły z powodu niedawnej porażki z Milanem.

Juve ma wielkich mistrzów, a kiedy duma mistrza jest zraniona, zwykle reaguje zaciekle w następnym meczu. Wiemy, że Juve będzie teraz jeszcze bardziej zdeterminowane, ale zmierzymy się z nimi wierząc we własne siły i możliwości – powiedział De Zerbi w rozmowie z Sassuolo Channel.

Możemy polegać na naszej indywidualnej jakości, naszej organizacji, stylu gry i chęci osiągnięcia naszego celu. Wszyscy bardzo tego chcemy.

Pojawia się wiele doniesień, że trener latem opuści Sassuolo i przeniesie się do Szachtara Donieck.

Wydaje się, że zespół jest teraz kompletny. Sassuolo zawsze było mocną drużyną, ale czegoś zawsze im brakowało. Albo byliśmy zbyt młodzi, albo trener popełniał błędy, albo brakowało nam doświadczenia i zgubilibyśmy drogę, ale teraz wydaje się, że musimy jedynie być konsekwentni, grać dobrą piłkę i wnosić na boisko coś więcej niż tylko piękno.

To zespół, który bardzo chce zająć siódme miejsce, a kiedy pojawia się ambicja, motywacja i jasny cel, który wcale nie jest nieosiągalny, łatwiej jest wydobyć z siebie wszystkie te elementy. W zeszłym sezonie też mieliśmy jakość, ale być może teraz rozwinęliśmy się pod względem mentalności.

Kiedy zaczęliśmy ten projekt trzy lata temu, Sassuolo uniknęło degradacji na dwa mecze przed końcem sezonu. Teraz, pozostały trzy kolejki do rozegrania, jesteśmy pewni ósmego miejsca i mamy szansę na siódme. To sprawia, że ​​wszyscy jesteśmy dumni, od właścicieli po ogrodników.

Francesco Magnanelli nadal jest kontuzjowany, ale wraca Jeremie Boga. Filip Djuricic nie jest jeszcze w 100% sprawny.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anaz
1 rok temu

Tak zdeterminowani, ze Pirlo przygotuje im 35 taktyk na pierwsze 15 min, gdzie nikt nic niezakuma, a jak 15 min minie to nie beda wiedzili czy maja grac plan A z 16 taktykami, plan B z 24, czy plan C gdzie takiego niema, ale trener mowił ze maja byc gotowi na niepowoedziane

Bianconero62
1 rok temu

Oglądam mecze w wolnej chwili, jeśli gra Sassuolo i nie będę ukrywać, bo ze względu na Locatelliego, ale teraz szanse na ten transfer spadły o połowę.

Monochromatyczny
1 rok temu

Gotowy na zakiekły Juventus? To Pirlo kompletnie go zaskoczy Juventusem zblazowanym i rozlazłym, może w tym jest szansa.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi