Gracze Juve

maciejovsky | 14 kwietnia 2020

Del Piero: Dybala powinien odrzucić limity

Alessandro Del Piero po rozmowie uciętej na Instagramie z Paulo Dybalą wypowiedział się na temat Argentyńczyka na łamach La Gazzetta dello Sport.

Del Piero i Dybala rozmawiali ze sobą czacie na żywo za pośrednictwem Instagrama. Po tym wirtualnym spotkaniu Il Capitano porozmawiał także z włoskim dziennikiem sportowym m.in. o możliwościach piłkarskich Paulito.

Bramka, którą zdobył przeciwko Interowi dowodzi, że jest zawodnikiem o wyjątkowej jakości. Takie gole powinny dodawać pewności siebie i utwierdzać w przekonaniu o swoim potencjale piłkarskim. Pójdę o krok dalej. Ktoś z jego możliwościami, talentem i mentalnością musi dawać od siebie jeszcze więcej. Paulo musi odrzucić limity i wówczas podbije przyszłość.

Niczego nie dostaniesz za darmo, zwłaszcza w Juventusie – mówię to z własnego doświadczenia. Musisz wszystko udowadniać za każdym razem, a tym bardziej, kiedy jesteś przed szczytem swojej kariery. Podróż Dybali właśnie się rozpoczęła i będzie wyglądała jeszcze lepiej, oczywiście w biało-czarnej koszulce.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
3 lat temu

Alex też widzi , że problem Dybali jest tylko i wyłącznie w głowie. Trudno się nie zgodzić i oby Dybala wskoczył na swój poziom.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi