Prasa

maciejovsky | 17 lutego 2020

Del Piero: Guardiola w Juve to bardzo ciekawa wizja

Alessandro Del Piero przyznał, że wizja zakontraktowania Pepa Guardioli jako trenera Juventusu wygląda bardzo atrakcyjnie i legenda Juve przewiduje interesujące lato na rynku transferowym i trenerskim.

O tym, że Guardiola może zostać szkoleniowcem Starej Damy, mówiło się już poprzedniego lata. Spekulacje odżyły kilka dni temu, kiedy okazało się, że Manchester City zostanie ukarany za złamanie Finansowego Fair Play i wykluczony z Ligi Mistrzów na dwa najbliższe sezony.

Były trener Barcelony i Bayernu związany jest z The Citizens do czerwca 2021 roku, ale Del Piero przeczuwa, że coś może wydarzyć się już teraz.

Myślę, że Guardiola pasuje do każdego wielkiego klubu patrząc na to, czego dokonał kiedyś i teraz. Wygrywał w Hiszpanii, wygrywał w Niemczech, wygrywał w Anglii – brakuje mu jeszcze Włoch i Francji. Zdecydowanie najbardziej interesującym dla niego kierunkiem może być właśnie Italia i przeczuwam, że gorące lato przeżyjemy nie tylko wychodząc z domów, ale i w piłce nożnej.

Liga Mistrzów? Zarówno Liverpool, jak i Juventus są wielkimi faworytami do ostatecznego tryumfu, ale dlaczego skreślacie Real Madryt? Champions League to takie rozgrywki, gdzie nie ma znaczenia, jak prezentujesz się w rodzimej lidze, dzięki temu jesteśmy świadkami najróżniejszych scenariuszy.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi