Prasa

maciejovsky | 30 listopada 2022

Del Piero: Jestem zszokowany

Alessandro Del Piero został zaszokowany wiadomościami o rezygnacji zarządu Juventusu.

Wszyscy związani nie tylko z Juventusem i Calcio, ale w ogóle z piłką nożną z wielkim zdziwieniem zareagowali na poniedziałkowe ogłoszenie rezygnacji przez zarząd Starej Damy.

Jestem zszokowany. Aby komentować sytuację w sposób rzeczowy, powinienem lepiej ją znać, a wszystko, co wiem, przeczytałem w gazetach. To dla mnie smutne, bo wszyscy jesteśmy przyjaciółmi: od Andrei Agnellego po Pavla Nedveda. Jednak to nie przypomina 2006 roku, bo nie chodzi o drużynę, ale o ludzi, ponieważ oskarżenia skierowane są w stronę personelu: prezydenta i członków zarządu.

Trwają śledztwa. Nie w sprawie Ronaldo, ale w sprawie rzeczy, które wydarzyły się podczas pandemii. Agnelli zrezygnował ze swojej funkcji, ale właściciel pozostaje ten sam.

Czy wrócę? Jest zbyt wcześnie, by o tym rozmawiać. Byłem w Juve przez 20 lat, byłem też w Serie B. Moja więź z klubem i kibicami jest bardzo, bardzo głęboka. Każda wiadomość, która dotyczy Juventusu ekscytuje mnie i angażuje. Jestem w gotowości, ale zobaczymy, co się stanie. Przyjaźnię się ze wszystkimi z Juve, byłem szczęśliwy, kiedy przylecieli do Los Angeles.

Źródło: tuttomercatoweb.com

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gama92
1 rok temu

Chciałby już człowiek jego powrotu do domu 🙁

jacojaco/Kicek12345
1 rok temu

Boże, tylko niech nikt nie bierze Alexa do jakiegokolwiek nowego zarządu…

Last edited 1 rok temu by jacojaco/Kicek12345
anavrin_
1 rok temu

Nie wiem w jakiej roli, ale del Piero by sie przydal by odbudowac wizerunek klubu (tudziez marki), wesprzec morale zawodnikow, ktorych opinia na temat pracodawcy moze sie zmienic i by dodac nieco „duszy” korpo filozofii, ktora nas czeka w jeszcze wiekszym stopniu.

SzeFu1897
1 rok temu
Reply to  anavrin_

Wiesz ale gdyby wrócił mógłby upaść jego czar …tak to nadal dla wielu jest bożkiem piłki. Pytanie czy chcemy żeby jego kit upadł…tak jak np Nedveda…

AlexDP
1 rok temu

Szczerze? Del Piero lepiej prowadzi swoje biznesy niż Agnelli prowadził cudzy.

OldLady
1 rok temu
Reply to  AlexDP

No faktycznie jest co porównywać. Prowadzenie knajpy pod znanym nazwiskiem, do prowadzenia potężnej korporacji…

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi