Gracze Juve

einhard | 21 października 2020

Del Piero: Juve potrzebuje czasu

Alessandro Del Piero uważa, że ​​Paulo Dybala musi wrócić do odpowiedniej kondycji fizycznej.

Nie rozmawiałem bezpośrednio z Andreą – powiedział Alex w studio Sky Sport po wygranej Juventusu z Dynamo Kijów.

Jeśli spojrzymy na mecz z Crotone, z pewnością zauważymy kilka krytycznych uwag i komentarzy na temat stylu gry Juventusu i faktu, że nie udało im się zdobyć trzech punktów.

Musimy zrozumieć moment, w którym są. Mówię o zmianie pokoleniowej i braku czasu na zgranie i zrozumienie pomiędzy zawodnikami i trenerem. Z wielkimi graczami można wyjść z trudności, ale trzeba zmieszać młodość z doświadczeniem.

Czas będzie kluczem. Jeśli Andrea będzie w stanie zakwalifikować się do fazy pucharowej i utrzymać się w walce o Scudetto, to wykona niezwykłą pracę. W przeciwnym razie zostaną zadane stosowne pytania. To nie jest jednak właściwy moment, aby o tym rozmawiać. Będziemy musieli zobaczyć, co się stanie za kilka tygodni lub kilka miesięcy.

Paulo Dybala wyleczył kontuzję i wszedł z ławki w meczu z Dynamem.

Moim zdaniem Dybala nie gra z powodu swojej kondycji fizycznej. Potem pozwolę panu Capello mówić, on wolał trzymać zawodnika na boisku, nawet jeśli nie był w pełni sprawny, a i dopiero potem go zmienić….

W ostatnim zdaniu Del Piero odniósł się do wielokrotnego zdejmowania go z boiska przez Capello, gdy ten trenował Juventus w latach 2004-2006.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi