Gracze Juve

einhard | 10 czerwca 2021

Del Piero: Juventus nigdy do mnie nie dzwonił

Alessandro Del Piero omawia przyszłość Cristiano Ronaldo i Paulo Dybali w Juventusie i potwierdza, że ​​nigdy nie zaproponowano mu powrotu do klubu w roli dyrektora.

Nigdy nie otrzymałem takiej oferty. Jestem zadowolony z tego, co teraz robię. Nie chciałbym dostać takiej roli tylko za to, co zrobiłem w przeszłości. To pozostanie w niej na zawsze i nikt nigdy nie będzie mógł tego zmienić. To samo dotyczy mojej więzi z Juventusem.

Chcę być brany pod uwagę za to, kim jestem teraz i co mogę dać od siebie – powiedziała żywa legenda Juve w rozmowie z Il Corriere della Sera.

Stara Dama zwolniła Andreę Pirlo po zajęciu czwartego miejsca w Serie A.

Niesprawiedliwym jest obwinianie Andrei, bo nie był jedynym winnym. W zeszłym sezonie wszyscy w Juventusie mieli swoje problemy.

Jaka przyszłość czeka Cristiano Ronaldo i Paulo Dybalę, których kontrakty wygasają w czerwcu 2022 roku?

Myślę, że CR7 wszedł w fazę swojej kariery, w której nie może już robić tych samych rzeczy, które robił dziesięć, a nawet pięć lat temu. Musi dostosować się do swojego obecnego potencjału, który jednak wciąż jest bardzo wysoki.

Będzie musiał porozmawiać z Allegrim i klubem i zdecydować, czy chcą kontynuować współpracę.

Sprawiłbym, aby Dybala poczuł zaufanie, oczywiście jeśli jest zaufanie, ale my tego nie możemy wiedzieć.

Przyszłość Gianluigiego Donnrummy wydaje się być już przesądzona, ponieważ media zapewniają, że 22-latek jest bliski dołączenia do PSG.

Nie mogę go oceniać, ponieważ dla mnie Juventus był prawdziwą wartością, a fani klubu przewyższali wszystko inne.

Nie musi być tak samo dla wszystkich. Mówię to bez wyrażania negatywnej opinii o nim lub o tych, którzy nie podzielają mojego zdania.

Co były napastnik sądzi o szansach reprezentacji Włoch na Euro 2020?

Na pole position jest tylko jedna drużyna i jest to Francja. Po nich wskazałbym na Belgię i Anglię. Jeśli chodzi o Włochy, to zależy od przeciwników, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć po fazie grupowej, jest to coś kluczowego w konkursie takim jak ten. Wierzę jednak, że w Londynie możemy dotrzeć do finałowej czwórki.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
1 rok temu

Francja jest murowanym faworytem.
Mają genialnych piłkarzy w zasadzie wszędzie. Mogliby wystawić, ze 3 silne ekipy. Anglicy moim zdaniem skończą jak zawsze. Ciekawy jestem Portugalii i oczywiście Włochów.

Co do Polaków to niestety uważam, że nie wyjdziemy z grupy – no chyba, że jakimś cudem z 3 miejsca.

Przejdź do paska narzędzi