Gracze Juve

Gryfel | 1 grudnia 2022

Del Piero oficjalnie ucina spekulacje

Alessandro Del Piero wydał oficjalne oświadczenie dotyczące plotek o jego powrocie do Juventusu. Komunikat wydany w zapowiedzi przez Sky Sport.

Juventus jest częścią mojego życia, i to nawet nie małą. Zważywszy na moją historię, nigdy nie założę innych barw. Jak wszyscy kibice śledzę tę sprawę z wielką uwagą i poruszeniem. Również ze względu na moją pracę i rolę publiczną, w takich sytuacjach nieuchronnie jestem proszony o komentarze i równie wiele się pisze i mówi. Jednak jest to delikatny moment dla klubu i teraz jedyną rzeczą, która się liczy i którą mogą zrobić ci, którzy kochają Juventus, jest dać pracować w spokoju ludziom, którym klub został powierzony, aby mogli to robić w najlepszych warunkach i przeprowadzili go przez ten skomplikowany etap. To zadanie o wielkiej odpowiedzialności, które zasługuje na całe nasze wsparcie, czas być jeszcze bardziej kibicami Juventusu. Dlatego uważam, że zasadnym jest nie komentowanie wiadomości i plotek, które mogą przerodzić się w spekulacje. To właśnie robię dzisiaj i to właśnie będę robił przez najbliższe dni.

Chcę tylko życzyć wszystkim tym, którzy zajmują się dziś Juventusem dobrej pracy, zrobią to z profesjonalizmem, poświęceniem i pasją – jestem pewien – na którą zasługuje klub, kibice, nasza koszulka.

Źródło: TuttoJuve.com

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Savczyk
1 rok temu

Nie założę i mych barw…w Australii się nie liczy czy Indiach? Trochę takie pierdziele je na wyrost. Jest legendą ale…

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi